banner38

Zorbalar şehrin ortasına kadar indi

Zorbalar şehrin ortasına kadar indi
banner37
banner23

Fatih'te yabancı uyruklu olduğu belirtilen 3 kişi, gözüne kestirdikleri bir kişinin çantasını alabilmek için dakikalarca tekme ve yumruklarla saldırdılar. Saniye saniye güvenlik kamerasıyla kaydedilen olayla ilgili polis inceleme başlattı. Görgü tanıklarından birinin ifadesine göre çantada 30-40 bin dolar para olduğu öğrenildi.

Dün öğle saatlerinde Aksaray'da yaşandığı belirtilen görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Yabancı uyruklu 3 kişi, elinde çanta ile yürüyen kişiyi takibe aldı. Gaspçılar peşinde oldukları kişinin çantasını onlarca kişinin içinde almaya çalıştı.

Saldırıya uğrayan kişi çantayı elinden bırakmadı. Tekme ve yumruklarla saldıran gaspçılar çevredekilerin tepkisiyle de karşılaşınca hızla kaçtı. Polisin olayla ilgili inceleme başlattığı kaydedildi.

"ÇANTADA 30-40 BİN DOLAR PARA VARMIŞ"

Görgü tanığı, Serdar Süleymanoğlu, "Duyduğumuz kadarıyla şahsın elinde 30-40 bin dolar para olan bir çanta varmış. 3 kişi gasp etmeye çalışmışlar ama gasp edemediler. Bir bayan ile el arabası ile mal taşıyan bir kişi yardım etmişler. Bayağı bir dövdüler ama arkadaşı" dedi.

Fatih'te onlarca kişinin içinde gasp girişimi! Darbedilmesine rağmen çantayı bırakmadı

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3