banner38

Umutla bekleyişin ardından acı haber geldi.

İzmir'de 6,6 büyüklüğünde yaşanan depremin ardından can kayıpları da her geçen saat artıyor. Enkaz altında kalan ve Doğanlar Apartmanı'ndaki yeri belirlendikten sonra kurtarılmak üzere müdahale edilen 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Seda Dinçer'in cansız bedenine ulaşıldı. Seda'nın cansız bedenini enkazdan çıkarak ekipler çalışmalarını sürdürüyor..

Umutla bekleyişin ardından acı haber geldi.
banner37
banner23

İzmir'de yaşanan deprem faciasında Doğanlar apartmanınında enkazında kalan ve yeri belirlenen İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Şehir Bölge Planlama bölümü ikinci sınıf öğrencisi Seda Dinçer'den acı haber geldi. Ekiplerin çalışması sonucu Seda Dinçer'in saat 22.35'te cansız bedeni enkazdan çıkarıldı.

SEDA'YI ÜMİTLE BEKLEMİŞLERDİ

Dinçer'in yakınları, 55 saattir alanda beklediklerini ifade ederek, "Biz Seda'nın sapa sağlam enkaz altından çıkacağına eminiz. Seda çok hayat dolu biriydi o yüzden bizde bütün enerjimizle onun yaşadığına inanıyoruz. Bütün kalbimiz Seda'yla. Ondan gelecek güzel haberi bekliyoruz" dedi.

İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Rektörü Prof. Dr. Yusuf Baran ise, "Şu an inanılmaz bir hızla enkaz kaldırma çalışmaları devam ediyor. Seda hala enkaz altında! Bizler de sabır ve umutla haber bekliyoruz. Haber gelir gelmez sizlerle paylaşacağım" dedi.

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3