Kartal Harman isyan etti; Bir erkek olduğum için kendimden utandığım bir gündeyim !

banner32

Kırıkkale'de eski eşi tarafından boğazından bıçaklanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" demesi ve yanında bulunan 10 yaşındaki kızının "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı anlar ortaya çıktı.

Kartal Harman isyan etti; Bir erkek olduğum için kendimden utandığım bir gündeyim !
banner23

Kırıkkale'de eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut'un (38), hastanede ölmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüleri sosyal medyada gündem oldu. Görüntüde Emine Bulut, "Ben ölmek istemiyorum" derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.'nin "Anne lütfen ölme" diyerek ağladığı görüldü. Sosyal medya kullanıcılar cani Baran'a tepki göstererek Türkiye'deki kadın cinayetlerine dikkat çekti.


"BEN ÖLMEK İSTEMİYORUM"
Emine Bulut'un olayın hemen ardından olay yerinde çekilen görüntüsü ortaya çıktı. Fedai Baran'ın eski eşini bıçakladıktan saniyeler sonra çekilen görüntüde kanlar içinde olan ve ayakta durmakta zorlanan Emine Bulut'un "Ben ölmek istemiyorum" diyerek feryat ettiği görüldü. Kızı F.B.B.'nin ise "Anne lütfen ölme" diyerek, annesinin başını tutması ve ağlaması görüntüye yansıdı.

KARTAL HARMAN İSYAN ETTİ 

Haberal Kıbrıslı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kartal Harman yaşanan bu vahşete isyan etti. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Harman şöyle dedi;

Erkek yada adam, adına her ne derseniz deyin! 
Bugün bu sıfatları taşımaktan utandığım bir gün! 
Erkek, kıskanır ve öldürür ! 
Erkek, karısı onunla sevişmez ve öldürür !
Erkek, karısı ondan ayrılmak ve ister öldürür ! 
Erkek, karısı ondan boşanır ve öldürür !

Adına ‘namus meselesi’ diyerek bir kadını evladı önünde öldüren bu şerefsizin bir erkek oluşundan, bir erkek olduğum için kendimden utandığım bir gündeyim !

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 15:40
YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18