banner38

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE MHP LİDERİ BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ SONA ERDİ

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN VE MHP LİDERİ BAHÇELİ GÖRÜŞMESİ SONA ERDİ
banner37
banner23
24 Haziran seçimlerinin ardından Cumhur İttifakı'nda yer alan MHP'nin genel başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi. ikilinin görüşmesi 40 dakika sürdü.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi kabul etti.

Erdoğan, dün İstanbul'da katıldığı Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'ne geçiş süreciyle ilgili değerlendirme toplantısına başkanlık etti. Başbakan Binali Yıldırım, bazı bakanlar ve bürokratların katıldığı ve yeni sisteme ilişkin konuların ele alındığı toplantı sonrasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Ankara'da.

GÖRÜŞME 40 DAKİKA SÜRDÜ

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki görüşmeye Başbakan Binali Yıldırım da katıldı. Saat 16.00'da başlayan görüşme 40 dakika sürdü.

Cumhur İttifakı'nın, 24 Haziran'da yapılan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nden başarıyla çıkmasının ardından, Erdoğan ile Bahçeli, ilk kez bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan MHP Lideri Bahçeli görüşmesi

Bahçeli, seçim gecesi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı tebrik etmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile en son 18 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmişti.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3