banner38

Türk futbolcunun giydiği forma olay oldu

İspanya'nın Huesca takımına forma giyen milli oyuncu Serdar Gürler, giydiği Huesca formasına yönelik eleştirilere kendi Instagram hesabından yanıt verdi.

Türk futbolcunun giydiği forma olay oldu
banner37
banner23

Osmanlıspor'dan İspanya'nın Huesca takımına transfer olan Serdar Gürler, yeni takımının giydiği formasına yönelik eleştirilere kendi Instragram hesabından yanıt verdi.

Serdar Gürler formaya yönelik eleştirilere, "Benim her dine, her insana saygım sonsuzdur. Müslümanlık insanın giydiği forma değildir. Müslümanlık, insanın kalbindedir ve ben bu formayı giydim diye Müslümanlıktan çıkmış mı sayılırım? Çoğunuza göre öyleymiş ama unutmayın Elhamdülillah Müslümanım ve burada da Müslümanlığımı yaşamaya devam edeceğim. Buradaki insanlar buna saygı duyuyorlar. İspanyollara teşekkür ederim anlayışları için ki inşallah siz de bu yorumlarınızı değiştirirsiniz. Benim burada sizin desteğinize ihtiyacım var, eleştirilerinize değil... Son olarak SD Huesca'ya geldiğim için inanılmaz mutluyum ve beni olduğu gibi kabul eden taraftarlara sonsuz teşekkürler."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3