banner38

Tenisciler Plajda Boy Gösteriyot

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu puanlı Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen sezonun ikinci puanlı “Plaj Tenis Turnuvası” başladı. 

Tenisciler Plajda Boy Gösteriyot
banner37
banner23

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu puanlı Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından organize edilen sezonun ikinci puanlı “Plaj Tenis Turnuvası” başladı. 

10 ağustos’ta başlayan ve bugün tamamlanacak “Plaj Tenis Turnuvası” Gazimağusa Kocaresi Holiday Resort plajında gerçekleştiriliyor.

Turnuva Küçükler 8-12 yaş, +13 yaş, çift kadınlar, çift erkekler, karışık çiftler olmak üzere dört kategoride gerçekleştiriliyor. Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü bu sezon üçüncü kez puanlı olarak düzenlemiş olduğu turnuvaya bir çok sponsor katkı koydu. 

Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu ile Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü tarafından düzelnen “Plaj Tenis Turnuvası” küçükler 8-12 yaş, +13 yaş 5 takım, çift kadınlar 7 takım, çift erkekler 16 takım, karışık çiftler 15 takım olmak üzere dört kategoride 43 takım mücadele ediyor. 

Çift erkeklerde Güney Kıbrıs’tan Andreas Artemıou-Anttonis Atanıou ikilisi de katılarak ilk gün oynadıkları üç karşılaşmayı da kazanarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıd. Plaj Tenis Turnuvasında Tenis, Güneş, Kum, Deniz ve müzik eşliğinde eğlencenin buluştuğu organizasyonda sporcu ve izleyicilerin ilgisi ile beraber KKTF-GMBTK Puanlı Plaj Tenisi turnuvasında bugün oynanacak olan yarı final ve final maçları ile turnuva sona erecek. 

 “Plaj Tenis Turnuvası” finallerin ardından düzenlenecek ödül töreninde dereceye girecek olan sporculara kupa, madalya ve özel ödüller Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyon başkanı Ragıp Ratip, Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü başkanı Cahit Kasapoğlu, yönetim ve yetkililer tarafından verilecek. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3