banner38

Burak Kime Gidecek!

Trabzonspor'da kadro dışı kalan Burak Yılmaz golcü sıkntısı yaşayan Beşiktaş, Fenerbahçe ve Başakşehir'in iştahını kabartıyor.

Burak Kime Gidecek!
banner37
banner23

Galatasaray'ın yanı sıra forvet sıkıntısı çeken Beşiktaş, Fenerbahçe ve Medipol Başakşehirdevre arasında kaliteli forvet takviyeleriyle şampiyonluk yarışının içinde olmak istiyorlar. 

Beşiktaş'ta Şenol Güneş, Başakşehir'de Abdullah Avcı Trabzonspor'da kadrı dışı kalan Burak Yılmaz'ın peşinde. İki kulübün sürpriz rakibi ise Fenerbahçe. 

Fanatik gazetesinde Safacan Konuksever'in haberinde Beşiktaş, Başakşehir ve Fenerbahçe'nin Burak transferinde geldiği son nokta değerlendirildi. 

AVCI'DAN OLUMLU RAPOR

Ekonomik anlamda 3 büyüklerin hepsinden iyi durumda olan Başakşehir, Burak
Yılmaz'ı şampiyonluk kozu olarak görüyor. Son yıllarda yaptığı yıldız transferleriyle
rakiplerine psikolojik anlamda da üstünlük kurmayı başaran Turuncu Lacivertliler, bu kez Burak için gözünü kararttı. Adebayor'un sakatlıkları nedeniyle Bajic'e sarılan Abdullah Avci, Burak konusunda yönetime olumlu rapor verdi.

BURAK-BEŞİKTAŞ FLÖRTÜ YENİ DEĞİL

Yıldız futbolcu, Çin'den ayrılırken de ciddi şekilde Beşiktaş'ın gündemine gelmişti. Ancak o günkü şartlarda Kral, Trabzonspor'u tercih etmişti. Şenol Güneş, sezon başında takımında istediği Burak'ın alınmamasıyla büyük hayal kırıklığı yaşarken, Başkan Fikret Orman Ocak ayında sözünü tutmayı hedefliyor. Vagner Love-Larin-Mustafa Pektemek üçlüsünden verim alamayan Kara Kartal, Burak için çok ısrarcı.

10 YIL SONRA FENERBAHÇE'YE DÖNEBİLİR

İstenmeyen adam olarak ayrıldığı SariLacivertli kulüp, bu kez Kral'ı çok istiyor. Başkan Ali Koç'un performans anlamında çok beğendiği Burak ile ilk temas kuruldu. Aracılar vasıtasıyla yapılan görüşmenin olumlu ilerlediği öğrenildi. Yakın çevresine, "Fenerbahçe neden olmasın?" diyen Burak'a bu denli ihtiyaç duyulmasının sebebi, Slimani ve Soldado'nun formsuzluğu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3