banner38

Yeni ekonomik tedbirler gelebilir

Başbakan yardımcısı Kudret Özersay ne çaldık, ne de çırptık, gailemiz memleketin geleceğidir, bundan kimsenin şüphesi olmasın dedi. Soysal medya hesabından Bayram mesajı yayınlayan Özersay, bazı tedbirlerin gözden geçirilebileceğini açıkladı.

Yeni ekonomik tedbirler gelebilir
banner37
banner23

Özersay sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı;

Memleketimiz, özellikle dar gelirli vatandaşlarımız için hiç de kolay olmayan bir dönemden geçiyor. Biz imkan dahilinde bazı tedbirler alıyoruz. Bunu yetersiz bulanlar, daha farklı ve daha fazla yapılması gerektiğini savunanlar vardır, saygı duyarım. Yapılan eleştirilerin ve ortaya konulan önerilerin bazılarında haklılık payı da vardır. Bunları da dikkate alarak önümüzdeki günlerde hem attığımız adımların uygulanmasına bakıp gözden geçirme, hem de yeni bazı tedbirler alma yoluna gideceğiz. Ne çaldık, ne de çırptık. Gailemiz memleketin geleceğidir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Zor zamanlarda empati yapmak, birbirimizi anlamaya çalışarak toplumsal birlikteliğimizi güçlendirmek zorundayız. Geçmişte buna benzer zorlukları toplum olarak birlikte aştık, yine aşacağız. Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyorum. Ailenizle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir tatil geçirmenizi dilerim.

Yollarda yavaş ve dikkatli sürün lütfen.

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2018, 20:43
YORUM EKLE
YORUMLAR
Vedat öztekin.
Vedat öztekin. - 3 yıl Önce

Selamlar sayın bakanım.Bayındırlık ve ulaştırma bakanlığı HPdre olduğu için yazıyorum.Dün akşam magosadan LFKŞA gelirken YONCA kavşağının Magosa ve lefkoşa yönlerindeki kavşaklardaki eletrik lambalarının yarıdan fazlası yanmıyordu.tehlike saçılıyor. Yoksa böylesi de mi ekonomik tedbirlere alındı.ilgilenirseniz bir vatandaş olarak memmnun olacağım.Bu vesileyle bayramınız kutlu olsun

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3