Ünlü ressam Montessori çocuklarını ağırladı

banner32

Lefkoşa Montessori Okulu öğretmen ve öğrencileri, , “Sanat” etkinliği kapsamında, resim sanatının ustalarından Ruzen Atakan’ı atölyesinde ziyaret etti

Ünlü ressam Montessori çocuklarını ağırladı
banner23

KKTC’de Montessori eğitim sistemi ile 0-6 yaş grubu çocuklara kreş ve anaokulu hizmeti veren Kıbrıs Montessori Okulları’nın Lefkoşa şubesi, “Sanat” etkinliği kapsamında, önceki gün ünlü ressam Ruzen Atakan’ı ziyaret etti.

Lefkoşa Montessori Okulu öğretmen ve öğrencilerini, efkoşa Arabahmet bölgesinde, 78 Tanzimat Sokak’ta bulunan atölyesinde ağırlayan Ressam Atakan, ziyaret kapsamında öğretmen ve öğrencilere önce atölyeyi gezdi ardından resim sanatı hakkında bilgi verdi, merak edilen soruları yanıtladı.

Resim sanatının ustalarından Ruzen Atakan, daha sonra Lefkoşa Montessori Okulu çocuklarıyla birlikte pastel boya ile resim çalışması yaptı.

Lefkoşa Montessori Okulu’nun “sanat” etkinliği çerçevesinde Resim Sanatçısı Ruzen Atakan’a yaptığı ziyaretine Kıbrıs Montessori Okulları Eğitim Direktörü Hatice Düzgün de eşlik etti.

Lefkoşa Montessori Okulu öğretmen ve öğrencileri ziyaret sonunda ünlü ressam Atakan ile fotoğraf çektirerek bu özel anılarını ölümsüzleştirdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18