banner38

Tolga Atakan: “Tolga Atakan olarak devraldığım görevi Tolga Atakan olarak devrediyorum”

Tolga Atakan: “Tolga Atakan olarak devraldığım görevi Tolga Atakan olarak devrediyorum”
banner37
banner23

Bayındırlık ve Ulaştırma eski Bakanı Tolga Atakan, sosyal medya üzerinden bakanlık görevine veda etti.

3 yıla yaklaşan bakanlık görevinin bugün itibariyle son bulması nedeniyle veda eden Atakan, “Sizlere hizmet etmek hayatım boyunca gerçekleştirdiğim en şerefli görevdi ve hayatımın sonuna kadar da öyle kalacak” ifadelerini kullandı.

“Tolga Atakan olarak devraldığım görevi Tolga Atakan olarak devrediyorum” sözlerini kullanan Atakan, görevde olduğu süre boyunca şahsına duyulan güven için herkese teşekkür etti.

Bayındırlık ve Ulaştırma eski Bakanı Atakan, şu ifadeleri kullandı:

“Görevde olduğum süre boyunca kimsenin hakkını yememiş olmanın, başka partilidir diye görevden almadığım insanımızla birlikte ülkemiz için çalışmış olmanın, memleketin her kuruşu yatırama dönüşsün, israf edilmesin diye çalışmış olmanın, geçmişin yanlışlarına eyvallah dememiş olmanın gururu ve vicdani huzuruyla, Tolga Atakan olarak devraldığım görevi Tolga Atakan olarak devrediyorum.

Görevde olduğum süre boyunca iyi yönetim ve sosyal adaleti kovaladım, her zaman kamu yararını gözettim. Dijitalleşme adımlarından denetime, üstyapının tamirinden hukuksal engellerin aşılmasına kadar birçok başarıya imza attığımıza inanıyorum.

Değeri milyonlarca TL olan birçok projemiz kaynak yetersizliği başta olmak üzere birden fazla nedenden dolayı yarım kalmış ya da hiç başlayamamıştır. Fakat devlette süreklilik esastır. Umarım memlekete hizmet için yapılan bu yarışta bayrağı devralacak olanlar bunları hayata geçirecek imkâna sahip olurlar.

Her türlü zorluk, yokluk hatta ülkemizde ilk defa tecrübe edilen sıkıntılara rağmen özveri ile çalışan Bakanlık personelimize, bu sürede birlikte çalıştığımız meslek gruplarına ve en önemlisi görevde olduğum süre boyunca şahsıma duyduğunuz güven için sizlere teşekkür ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3