banner38

SUCUOĞLU : UBP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAYIM

SUCUOĞLU : UBP GENEL BAŞKANLIĞINA ADAYIM
banner37
banner23
Kıbrıs Postası TV'de Ulaş Barış ve Rasıh Reşat'ın birlikte yaptığı canlı yayına katılan UBP Milletvekili Faiz Sucuoğlu önemli açıklamalar yaptı.

“Hasan Sertoğlu'nun kazanması için çalışmadı" ve “ Savaş Atakan, Sucuoğlu'nu kast etti” gibi eleştirilere karşı çıkan Sucuoğlu, “Eğer kesin bilginiz varsa saygı duyarım. Varsayım üzerine veya dedikodular üzerine haber yapacaksak bunu asla kabul etmem” dedi.

Sucuoğlu, “ Sertoğluna sorun yanında kim vardı kim yoktu size söylesin. Bunları sorun öğrenin. Bir şeyi iddia ederken veri ve done olacak. Sizden ricam bilgi varsa açıklayın. Varsayımlar üzerinden benim bu haberlere karıştırılmamı protesto ederim. Lütfen Hasan Sertoğlu'na sorun” diye konuştu

Faiz Sucuoğlu, “çalışanlar da bellidir. ayak ayak üstüne oturup ahkam kesenler de belli” diye de ekleme yaptı.

Sucuoğlu, “Hasan Sertoğlu ile dostluğum 30 yıla dayanır. Çocuklarını doğurttum. Eşinin canını bana teslim etmiştir. Sertoğluna çalışmamak diye bir şey söz konusu olamaz. Şahsıma , kendime ihanettir” ifadesini kullandı.

Kendi seçiminden 3 kat fazla Hasan Sertoğlu için çalışıtğını vurgulayan Sucuoğlu, “ gerçek done varsa saygı duyarım ama bu şekilde toto oynamak partiyi germeyi dışında bir işe yaramaz. Savaş Atakan konusuna gelince. Sevgili Savaş'a kimi kasettiğini ona sormalısınız?” diye konuştu

Faiz Sucuoğlu, soru üzerine UBP Genel Başkanlığı'na aday olduğunu, yakında gerekli açıklamayı yapacağını söyledi.

(KIBRIS POSTASI)
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 17:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3