banner38

SERİ TECAVÜZCÜ ÇIKTI

SERİ TECAVÜZCÜ ÇIKTI
banner37
banner23
Hafta sonu ‘Tecavüz’ suçundan tutuklanan ve aleyhinde 8 gün tutukluluk alınan zanlı Mürsel Aydın’ın benzer bir suçu daha Polisin bilgisine geldi.

Lefkoşa’da evine zorla götürdüğü 22 yaşındaki üniversite öğrencisi E.G.’ye tecavüz ettiği gerekçesiyle tutuklu bulunan Mürsel Aydın’ın geçtiğimiz Ocak ayında yine başka bir üniversiteli kızın ırzına geçtiği ortaya çıktı.

Facebook’ta tanışıp, bir yıl boyunca sohbet ettiği E.G.’yi eğlence mekânına gideceklerini söyleyip, Lefke’den Lefkoşa’ya getiren, arabada alkol ikram edip, birlikte içtikten sonra bir bahane ile evine götürüp tecavüz eden Mürsel Aydın’ın aynı yöntemle Ocak ayında başka bir üniversiteli kıza tecavüz ettiği ortaya çıktı.

Gazetede görünce cesaretini topladı

Havadis’in edindiği bilgide zanlının tutuklanıp, olayın basına yansımasıyla 23 yaşındaki B.E. isimli öğrencinin polise gidip şikâyetçi olduğu belirtildi.

Zanlının sosyal medya arayıcılığı ile bir seneden beridir tanışıp arkadaş olduğu B.E.’yi sohbet etmek ve eğlenmek amacı ile kullanımında bulunan EP 015 plakalı araç ile alıp Lefkoşa’da Hamitköy de Anıt Tepe yakınlarında yüksek bir yere götürdüğü belirtildi. Zanlının burada B.E. ile cinsel ilişkiye girmek istediği ancak genç kızın razı olmaması üzerine ciddi şekilde darp edip, arabada tecavüz ettiği kaydedildi.

Polisin yapılan şikayetle ilgili araştırması devam ederken, zanlının yeniden ifadesine başvurulduğu öğrenildi.

Devrim DEMİR
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 11:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3