banner38

Serhat İncirli: “Haksız bir müdahale sonucu Kanal T ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık”

Serhat İncirli: “Haksız bir müdahale sonucu Kanal T ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldık”
banner37
banner23

Sunduğu program, “Tarafsızlık ilkesini ihlal ettiği” iddiasıyla Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi, Kanal T direktörü Sibel Tatar tarafından yayından kaldırılan gazeteci Serhat İncirli, yazılı bir açıklama yaptı.

Haksız bir müdahale sonucu Kanal T ile yollarını ayırmak zorunda kaldıklarını belirten İncirli, “Bu gelişme bizler için şekil açısından sürpriz olmadı” dedi.

“Tek üzüntümüz, kısa bir süre de olsa sizlerden ayrı kalmak olacaktır” diyen gazeteci İncirli, “yeni yayın döneminde, yeni bir mecrada, çok daha iddialı ve her zaman olması gerektiği gibi ‘özgür’ bir şekilde sizlerle olacağız” ifadelerini kullandı.

Serhat İncirli’nin, resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklama şöyle:

Değerli izleyicilerimiz, dinleyicilerimiz, takipçilerimiz ve sponsorlarımız...

Haksız bir müdahale ile programımızın anlaşmalı olduğu Kanal T ile yollarımızı ayırmak zorunda kaldığımızı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu gelişme bizler için şekil açısından sürpriz olmadı. Tek üzüntümüz, kısa bir süre de olsa sizlerden ayrı kalmak olacaktır. Ancak; yeni yayın döneminde, yeni bir mecrada, çok daha iddialı ve her zaman olması gerektiği gibi “özgür” bir şekilde sizlerle olacağız...

Verdiğiniz destek için binlerce kez teşekkürler...

Serhat İncirli ile Günaydın Kıbrıs

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3