banner38

Sapkın dedenin vukuatları bitmiyor

Sapkın dedenin  vukuatları bitmiyor
banner37
banner23
Ülkede dolandırıcılık, sahtekârlıkla para temini, küçük çocuğa taciz ve cinsel taciz suçlamalarıyla defalarca yargılanan 66 yaşındaki Nafi Panel, bu kez de yine taciz suçlamasıyla tutuklanarak mahkemeye çıkarıldı. 67 yaşındaki S.Ö.’ye hitaben ağza alınmayacak sözler sarf ettiği suçlamasıyla tutuklanan zanlı Nafi Panel, Girne Kaza Mahkemesi’nde yargıç huzuruna çıkarıldı.

Farklı suçlardan 60’a yakın sabıkası bulunan Nafi Panel, yeni bir suç işlememesi için yargılanıncaya değin hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevi’ne gönderildi.

İflah olmaz zanlı Nafi Panel, mahkeme salonu çıkışında görüntü almaya çalışan basın mensuplarına da hakaret ederek, sözlü tacizde bulundu.

Sabıka dosyası kabarık

Girne Kaza Mahkemesi Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu’nun huzurunda görüşülen teminat duruşmasında Başsavcılık adına Savcı Emine Taşkın, Girne Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Kader Çamlıbelli’yi tanık olarak dinletti.

Zanlı Nafi Panel’in 2 Mayıs günü Girne’de meydana gelen cinsel taciz suçundan methaldar olduğunu belirten polis memuru Kader Çamlıbelli, zanlının geçtiğimiz gün Girne’de tespit edilerek tutuklandığını ifade etti.

Nafi Panel’in olay günü 3 görgü tanığı tarafından müştekiden uzaklaştırıldığını dile getiren Çamlıbelli, zanlının benzer ve farklı suçlardan 60’a yakın sabıkası olduğuna dikkat çekti.

Zanlının serbest kalması halinde benzer suç işleme olasılığı bulunduğunu savunan Kader Çamlıbelli, zanlının tutuklu yargılanmasını talep etti.

Cezaevine gönderildi

Ceza Davaları Yargıcı Mesut Mesutoğlu, cinsel suçların özellikle Girne bölgesinde ciddi artış gösteren, yaygın, vahim, gerginlik ve huzursuzluk yaratan bir suç türü olduğunu vurguladı.

Yargıç Mesutoğlu, birçok meselden sabıkası bulunan zanlının yeniden serbest kalarak farklı bir suç işlemesini önlemek ve yargılanma safhasında davalarında hazır bulunmasını temin etmek maksadıyla 15 gün süreyle hükümsüz tutuklu olarak Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesine emir verdi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2018, 09:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3