banner38

ÖZYİĞİT YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ

ÖZYİĞİT YKS'YE GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI DİLEDİ
banner37
banner23
Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) girecek öğrencilere başarılar diledi.
Bakan Özyiğit yayımladığı mesajda, “Üniversiteye giriş için YKS sınavı önemli bir adım olmakla birlikte çocuklarımızın hayatlarında bir dönüm noktası olması sebebiyle önem arz etmektedir. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız,  kuşkusuz yapılacak  sınavlarda hayatınıza yön vermek için uğraşacak,  burada göstereceğiniz başarıda sizleri ileride önemli görevlere taşıyacaktır. Ancak unutmamalısınız ki hayattaki başarılarınız sadece, gireceğiniz bu sınava bağlı olmayacaktır” ifadelerini kullandı.
Şahsı ve bakanlık adına, zamanının büyük bir kısmını bu sınava ayıran ve emek veren öğrencilere sınav kaygısını ve zamanı iyi yönetmelerini, başarılı bir sınav geçirmeleri dileğinde bulunan Özyiğit mesajında, “Buradan değerli halkımıza da çağrıda bulunarak hayatlarının en önemli sınavlarından birisine girecek öğrencilerimize destek olmak adına sınav saatleri içerisinde özellikle okullarımızın çevrelerinde gürültü yapmamaya özen göstermelerini rica ediyorum” ifadelerine yer verdi. 
Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2018, 14:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3