banner38

Öneriler Bakan Taçoy'a sunuldu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy , Turgay Deniz başkanlığındaki Ticaret Odası heyetini kabul ederek görüştü.

Öneriler Bakan Taçoy'a sunuldu
banner37
banner23

Hazırladıkları önerileri Bakan Taçoy’a ileten Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Turgay Deniz, atılması gereken adımların cesaretle atıldığı sürece her türlü desteğe hazır olduklarını vurguladı.

Özellikle kayıtdışılık konusunda bıçağın kemiğe dayandığını söyleyen Deniz, haksız rekabet yaratan bu konuda yapılması gerekenler olduğunu belirtti.

Deniz, devleti zarar uğrattığını düşündüğü teşviklerin yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini de ifade ederek, çalışma dünyasında atılacak her adımda katkı koymaya ve mücade etmeye hazır olduklarının altını çizdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hasan Taçoy da Ticaret Odası’na ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, odanın taleplerini değerlendireceğini ve her türlü işbirliğine hazır olduğunu kaydetti.

Bakan Taçoy Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın çalışma sahasının son derede derin ve insan yaşamına dokunan kapsamı olduğuna dikkat çekti.


Çalışan sayısını sürekli zinde tutmak gerektiğini vurgulayan Taçoy,teşvik sisteminin gözden geçirilmesi , kalifiye eleman konusunda da yeni projeler ortaya koymak gerektiğini bellirterek bu yönde çalıştıklarını kaydetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3