banner38

“Oğlumla Bir Yolculuk” projesi tamamlandı

“Oğlumla Bir Yolculuk” projesi tamamlandı
banner37
banner23

“Oğlumla Bir Yolculuk” projesi tamamlandı

Doğayla iç içe yaşayıp ona saygı duymayı, az şeyle yaşamayı farklı durumlar karşısında uyum sağlamayı öğrenmenin amaçlandığı yolculuk 28 gün sürdü...

Doğayla iç içe yaşayıp ona saygı duymayı, az  şeyle yaşamayı, farklı durumlar karşısında uyum sağlamayı öğrenmek ve çevre kirliliği ile çocukların elektronik eşyalara bağımlılık konularında farkındak yaratmayı amaçlayan “Oğlumla Bir Yolculuk” isimli proje tamamlandı.

Proje kapsamında eskiden profesyonel turist rehberliği yapan Helen Karayman ve 6 yaşındaki oğlu Deniz Andrei, Bufavento Restoran’dan orman yürüyüşüyle başladığı 28 günlük gezisini;  Karpaz yarımadasında köy ziyaretleriyle sürdürerek Zafer Burnu’nda tamamladı.

Karayman, Telsim’in iletişim sponsorluğunda, Lefkoşa Türk Belediyesi himayelerinde ve Tatlısu, Mehmetçik, Yeni Erenköy ve Dipkarpaz Belediyeleri’nin katkılarıyla gerçekleşen proje  kapsamındaki gezi süresince yaşadıklarını ve tecrübelerini   “A Journey with My Son” isimli Facebook sayfasından yazdı ve  bunlar  Telsim iletişim sponsorluğunda, video ve fotoğraf olarak da belgelendi.

Deneyimlenenlerin 38 Bin kişiye ulaştığı yolculuk sonunda Karayman ve  Deniz Andrei’yi, finish çizgisinde  Lefkoşa Belediye Başkanı Mehmet Harmancı, Tatlısu ve Mehmetçik Belediye temsilcileri ve 'Talking Round Cyprus' podcast sunucusu Roger Bara karşıladı.

Karayaman, projeden elde edilen gelirin tamamını Tulips ve LTB Kadın Sığınma Evine bağışladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3