banner38

Kunduracı Cezaevinde

Kunduracı Cezaevinde
banner37
banner23
Gönyeli’de geçtiğimiz hafta 7 yaşındaki oğlunu öldüren katil zanlısı Bilge Lord Kunduracı’nın polisteki tutukluluk süresi devam ediyor. Kunduracı, geniş güvenlik önlemi altında tutuluyor

Ülkede geçtiğimiz hafta infial yaratan çocuk cinayeti ile ilgili tepkiler devam ederken, 7 yaşındaki öz oğlunu acımadan öldüren anne Bilge Lord Kunduracının polisteki tutukluluk süresi devam ediyor.

Ek tutukluluk talebiyle 1 Haziran tarihinde Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkartılarak aleyhinde 7 gün süre alınan zanlı Kunduracı için polis hem mahkemede hem de kaldığı hücrede geniş güvenlik önemi aldı.

Havadis’in edindiği bilgide, zanlı Kunduracı’nın tutuklu bulunduğu hücrede kendisi ile birlikte güvenlik amaçlı 24 saat 2 kadın polis kalıyor.

Ek tutukluluk süresinde rutin hastane kontrollerinde de sıkı önlem alan Polis Genel Müdürlüğü, zanlı Kunduracı için hastanede de olağan üstü önlemler aldı.

8 Haziran’da yeniden mahkemede

Kunduracının aleyhinde alınan ek tutukluluk süresi 8 Haziran tarihinde doluyor.

Polisin soruşturmasını tamamlaması halinde, katil zanlısının Cuma günü ileride yargılanmak üzere Merkezi Cezaevi’ne gönderilmesi bekleniyor.

Edinilen bilgide, zanlı Kunduracı için cezaevinde de ek tedbir alınarak bir süre ayrı koğuşta gözetim altında tutulacağı öğrenildi.

Devrim DEMİR
Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2018, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3