banner38

Karantinadakiler sokakta, halk tedirgin!

Bugün akşam saatlerinde Pegasus Havayolları ile Ercan Havalimanı'na gelen yolcular, Sağlık Bakanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda karantina otellerine götürüldü.

Karantinadakiler sokakta, halk tedirgin!
banner37
banner23

Bugün akşam saatlerinde Pegasus Havayolları ile Ercan Havalimanı'na gelen yolcular, Sağlık Bakanlığı'nın aldığı karar doğrultusunda karantina otellerine götürüldü. Gelen kafileden bir grup ise Karaoğlanoğlu'nda hizmet veren Top Set otel'de gözetim altına alındı. Haberal Kıbrıslı Gazetesi'ne ulaşan bölge sakinleri karantinaya alınmak için otele gelenlerden bazılarının taksilerle şehrin içerisine dağıldığını iddia etti. Bazı yolcuların ise marketten alışveriş yaptığı ileri sürüldü. Karaoğlanoğlu'nun merkeze yakın olması nedeniyle Girne halkı büyük tedirginlik yaşıyor. Ayrıca otelde hizmet veren personelin de hiçbir güvenlik önlemi almadığı ayrıca bakanlıktan bir yetkilinin bulunmadığı da iddialar arasında. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aşkım Dereli
Aşkım Dereli - 2 yıl Önce

Ya bakınız benim Kız kardeşim dün Avusturalyadan çıktı yola bugün kıbrısta olacak kısmetse kadın 1. Buçuk aylığına gitti 5 ay var orada o ailesi burada ve kadın pcs midir nedir o testi yapıp geliyor . Tmm bir yere kadar haklisiniz da ama bu olayı biraz buyutmuyormusunuz ?

S..S
S..S - 2 yıl Önce

Butun emeklere yazik olmus
Yaziklar olsun

Gulistan kono
Gulistan kono - 2 yıl Önce

Bu insanlar vebali değiller.girne halkı neden bu kadar tedirgin.ustelik ülkeye girerken psr tasty de ellerinde var.bence olayları çok büyütüyorsunuz halkı korkutuyorsunuz

ALAATTIN EVCAN TC DEN
ALAATTIN EVCAN TC DEN - 2 yıl Önce

ben her yerde dile getiriyorum sorumsuz insanlar oldugu surece hicbir ulkeden bu virus gitmez hukumetlerde yeterli denetim yok sahsen ben olsam ordudan yardim alip daha siki bir denetim yaparim ve cezalari en agir sekle getiririm sevgiler saygilar

Yurdel ilginay
Yurdel ilginay - 2 yıl Önce

Burası KKTC!!!!!!

HASAN  NURIOGLU
HASAN NURIOGLU - 2 yıl Önce

BIYOLOJIK SAVAS VAR KIMYASAL SAVAS YOK

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3