banner38

İNTERNET ÜZERİNDEN BAĞLANTI KURDU, 83 GR HİNTKENEVİRİ İLE YAKALANDI

İNTERNET ÜZERİNDEN BAĞLANTI KURDU, 83 GR HİNTKENEVİRİ İLE YAKALANDI
banner37
banner23
İnternet üzerinden bağlantı kurduğu bir kişi aracılığı ile Güney Kıbrıs’tan ikinci kez uyuşturucu getirten 3 kişi, 83 gram Hintkeneviri ile yakalandı.

Devrim DEMİR

Narkotik ekipleri, alınan ihbar üzerine önceki gün Lefkoşa’da bir eve düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 83 gram Hintkeneviri ele geçirdi, uyuşturucu suçu ile ilgili biri kadın üç kişini tutukladı.

Zanlılar, dün tutukluluk talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı. Mahkeme, zanlılar aleyhindeki soruşturmanın henüz tamamlanmadığını ifade ederek 2 gün tutukluluk emri verdi.

Evden paket paket uyuşturucu çıktı  

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü’nde görevli polis çavuşu Ali Gürkut mahkemede verdiği ifadede, zanlılar Muhammed Baaj, Omar Alhanını ve Makbule Akbuğa’nın önceki gün uyuşturucu operasyonunda yakalandığını anlattı.Polis çavuşu Ali Gürkut, önceki gün alınan ihbar üzerine zanlı Baaj’ın evine operasyon düzenlediklerini, evde yapılan aramada iki ayrı pakette 3 gram hintkeneviri bulduklarını söyledi.

Polis, operasyon esnasında zanlı Alhanını’ın eve geldiğini ve polisi fark edince 5 gram hintkenevirini balkon camından dışarı attığını ifade etti.

Polis, iki zanlının tutuklandığını, dışarı atılan 5 gram maddenin bulunarak emare alındığını ifade ederek, zanlı Alhanını’n kız arkadaşı Akbuğa’nın ise araçta zanlı Baaj’ın evinin önünde beklerken tespit edildiğini ve üzerinde yapılan aramada iki ayrı pakette 35 gram hintkeneviri bulduklarını ifade etti.

Polis, zanlı Alhanını ile kız arkadaşının birlikte kaldıkları evde de arama yapıldığını, 7 ayrı pakette 45 gram uyuşturucu bulunduğunu ifade etti.
Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2018, 09:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3