banner38

İngiltere’de dehşete düşüren olay! Koruyucu anne cinayeti.

İngiltere’de dehşete düşüren olay! Koruyucu anne cinayeti.
banner37
banner23

İngiltere’nin gündemine bomba gibi düşen cinayet. Evlat edineceği bebeği acımasızca öldürdü. Laura Castle (38) evlat edinme sürecinde olduğu James Corkill isimli13 aylık bebeği öldürdü.
İngiltere'nin Cumbria bölgesinde yaşayan Laura Castle bebeği öldürmekten 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

İLK DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAMIŞ SONRA ÖLDÜRMÜŞ

İngiltere, evlat edinme sürecinde olduğu bebeği öldüren kadını konuşuyor. Dehşet veren olay, İngiltere'nin Cumbria bölgesinde yaşandı. James Corkill isimli kimsesiz bebek Cumbria'daki yetkililer tarafından 38 yaşındaki Laura Castle ve 35 yaşındaki kocası Scott Castle'ın evine yerleştirildi.

Bebek, beş ay sonra ilk doğum gününden kısa bir süre sonra, kafa travması sonucu öldü.

SEHPAYA ÇARPTI DEDİ AMA

Üvey anne başlangıçta ailesine, arkadaşlarına ve polise bebeğin koltuktan düşüp başını sehpaya çarptığını söyledi. Üvey anne polisteki ifadesinde, "Bebek bezlerini sehpa çekmecesine koymak için uzandım. O sırada bebek yere düştü. Kucağıma aldığımda nefesi kesilmişti" dedi.

Ancak adli tıptan gelen sonuç farklıydı. 13 aylık James'in ölümüne neden olan güçlü bir beyin sarsıntısı ve travmaydı. Üvey anne duruşmaya bir gün kala polise gerçeği anlattı. Laura Castle, bebek ağlamasın diye kucağına alıp sert şekilde sarsmış, koltuğun kolçaklarına vurmuştu.

Suçunu itiraf eden üvey anne 13 aylık küçük James'i öldürmekten suçlu bulundu ve 18 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3