İlişkiye girmeyen kadına şiddet...

banner32

İlişkiye girmeyen kadına şiddet...
banner23

Zanlı Hasan Uğurluel, Lefkoşa’da geçtiğimiz Cumartesi günü eşi K.M’yi ilişkiye girmek istemediği için ciddi şekilde darp etti.

2018-2019 yılları içerisinde de ciddi darp, sarhoşluk, Rahatsızlık çıkarmak ve şiddet kullanma tehdidi, suçlarına karıştığı için tutuklanan zanlı Hasan Uğurluel mahkeme huzuruna çıkarıldı.

İLİŞKİYE GİRMEDİ DİYE…

Mahkemede olayla ile ilgili şahadet veren Polis memuru Emre Tosun olayla ilgili bulguları aktardı. Polis zanlının 17 Ağustos 2019 tarihinde Lefkoşa’daki ikametgâhında, kendisiyle cinsel ilişkiye girmek istemediği gerekçesi ile eşi K.M’nin yüzüne kollarına ve vücudunun muhtelif yerlerine defalarca vurarak ciddi bir şekilde darp ettiğini söyledi.

DEFALARCA ŞİDDET UYGULAMIŞ

Tosun olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine mahkemeden temin edilen derdest emri ışığında tutuklanacağı esnada 225 promil alkol tesiri altında bulunduğu sırada polise karşı koyup Halil Bahçeci Sokak üzerinde "bırakın beni polis beni götürüyor" diye yüksek sesle bağırarak sarhoşluk rahatsızlık suçunu da işlediğini aktardı. Polis tutuklanan zanlı aleyhine başlatılan çevre soruşturmasından söz konusu şiddet olaylarının evvelce de birçok kez vuku bulduğu öğrenilmiş ve bu konuda da ifadeler temin edildiğini mahkemeye aktardı.

NEDEN ŞİKAYETÇİ OLDU ANLAMADIM

Polis şahadeti üzerine söz alan zanlı karıma şiddet kullanmadım neden şikâyetçi oldu anlamadım dedi.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kıdemli Yargıç Pınar Beyoğlu zanlının soruşturma maksatlı 3 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18