banner38

İlçe Örgütlerinden Genel Başkan Tatar’a ziyaret

UBP Lefke İlçe Örgütleri Genel Başkan Tatar’ı ziyaret ederek başarılar diledi.

İlçe Örgütlerinden Genel Başkan Tatar’a ziyaret
banner37
banner23

UBP örgütlerinin Genel Başkan Ersin Tatar’a ziyaretleri sürüyor. UBP Lefke İlçe Başkanı Adil Özgey, Lefke İlçe Yönetim Kurulu, Lefke İlçesi Gençlik ve Kadın Kolları, köy ve mahalle örgüt başkanları Tatar’a başarılar diledi destek belirtti.

Ziyarette konuşan UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, “ Kıbrıs Türk Halkı’nın bugünlere birçok zorlukları yenerek geldiğine işaret etti ve “ UBP bu halkın en büyük siyasi örgütüdür, gücüdür. Halkın ta kendisidir. Örgütlü gücümüz, halkımızın UBP’ye sahip çıkıp, benimsemesi bunun kanıtıdır” dedi.

“ Ekonominin iyi gitmediğini, yapmaya  çalıştığı şeylerin çoğu ile  halka ters düşen, halka zarar veren, halkın artık istemediği bir hükümetle daha fazla devam edilemeyeceğini” ifade eden Tatar, şöyle dedi:

“UBP iktidara hazırdır. Seçime de varız. Bilgimiz, tecrübemiz, çalışkanlığımız ve halkımızdan alacağımız güçle ekonomik kalkınmayı sağlayacağız. Normal olan, halkın istediği ve işaret ettiği, UBP’nin iktidarda olmasıdır, muhalefette olması değildir. Bunun önüne geçmek, durdurmak, geciktirmek, halka karşı çıkmaktır ve elbette halkımız bunu günü geldiğinde değerlendirecektir”.

Kaynak: Kıbrıs Postası

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3