banner38

Harmancı sosyal medyadan seslendi

Harmancı sosyal medyadan seslendi
banner37
banner23

LTB Başkanı Mehmet Harmancı, sanayi bölgesindeki su taşkını ile ilgili açıklama yaparak, henüz tamamlanmaması nedeniyle sorun yaşanabildiğini belirterek “İşlem tamamlanınca alnımızın akıyla bu işten çıkarız” dedi.
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı, aşırı yağış sebebiyle Lefkoşa’nın bazı kesimlerinde su birinkileri olması hakkında sosyal medya üzerinden açıklama yaptı.

Özellikle sanayi bölgesinde yapılan çalışmaların bitmemesine değinen Harmancı, “Sanayi bölgesinde yaptığımız çalışma elbette önemli. Yaklaşık 40 yıllık bir soruna el attık ve şu ana kadar başarı ile çalıştığını test ettik, işlem henüz tamamlanmadığı için hala sorun yaşanabilir mi? Elbette yaşanabilir, sistemi tam anlamı ile tamamladığımızda kamuoyuna daha kapsamlı bilgi vereceğiz” dedi.

Belediyenin finansmanı ile gönüllü destek olan müteahhitler ve taşeron işçileri ile bu süreci bu noktaya kadar getirdiklerini dile getiren Harmancı, “Neden önemli, önemli çünkü karayolları, Sanayi Dairesi ve yukardaki havzadan dolayı askeri de ilgilendiren bir konuda kimse adım atmadı ve biz yalnız adım atmak zorunda kaldık umarım işlem tamamlanınca alnımızın akıyla bu işten çıkarız” ifadelerini kullandı.

Bunlarla birlikte tüm şehrin sorunlarının henüz çözülmediğini ifade eden Mehmet Harmancı, ancak kararlılıkla tüm şehrin sorunlarının olanaklar çerçevesinde yatırımlara devam edileceğini de belirtti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2020, 17:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
H.Z
H.Z - 2 yıl Önce

Herkes tebrik etti yaptın bitirdin diye bu su taşkını nerden çıktı o gün bitmedi demedin sn harmancı bari desen işimizi tam yapmadık hatalı yaptık düzeldeceyik desen daha makul

SIRADAKİ HABER

banner1

banner3