banner38

HARMANCI KİMİN İÇİN 'ÇAKAL' DEDİ

HARMANCI KİMİN İÇİN 'ÇAKAL' DEDİ
banner37
banner23
UBP Lefkoşa Belediye Başkan adayı Sertoğlu Harmancı’nın “ çakal” kelimesini kendisi için kullanması halinde bunu aynen kendisine iade ettiğini belirtti ve vurguladı:
“ Harmancı kaybedeceğini anladı, saldırıyor”
UBP Lefkoşa Belediye Başkan adayı Hasan Sertoğlu KKTC Emekli Polisler Derneği’ni ziyaret etti
Sertoğlu yaptığı konuşmada “ Lefkoşa’nın iyi yönetimemesi, pislik içinde , bakımsız bırakılması, gerekli atılımların yapımaması nedeniyle , yapılmayanları yapmak, halkı Lefkoşa’da rahat yaşatmak için aday olduklarını” belirtti.
“ Lefkoşa’nın ne kadar kötü olduğunu siz de görüyorsunuz, biz de” diyen Hasan Sertoğlu şunları kaydetti:
“ Lefkoşa’da hiç bir yatırım yok. Yol, kaldırım, kanlizasyon , yeşil, park, çiçek yok. Velesbit koyacaklarımış. Direkleri reklam olsun diye acele, acele diktiler bisiket yok. Belediye Tiyatrosu yarım kaldı. Bir çivi bile çakmadılar. Otobüs terminali rezil bir halde, terminal binası yapacaktı, söz vermişti. Projesi bile yok. Lefkoşa’yı yoklardan kurtaracağız.”
VATANDAŞLARIN DESTEĞİ ÇOK OLUMLU , GÜZEL
“ Makam, mevki için değil Lefkoşa’yı sevdiği ve Lefkoşa’ya hakikaten hizmet verebileceği için aday olduğunu” ifade eden Hasan Sertoğlu devamla şöyle konuştu:
“ Rakiplerimiz bel atı vurmaya çalışsalar da halktan gördüğümüz destek çok olumlu ve güzel. Bu da bizi motive ediyor. Sayın Harmancı ‘ Lefkoşa’yı haramilere teslim etmeyeceğiz’ dedi. Eğer benim için kullandıysa kendisine aynen iade ederim. Ben o seviyeye düşmeyeceğim. Benim nerden geldiğim, ne yaptığım, neleri nasıl başardığım, herkesin beni takdir etmesi ortadadır. Bugüne kadar kimseye bel altı vurmadım. Kimseye kötü söz söylemedim.Bugünden sonra da koltuk uğruna kimseye kötü söz söylemem. Ben Yenağralı Mahmut ustanın oğluyum. Ailem bellidir. Aile yaşantım bellidir. Görev yaptığım tüm kurumları ayağa kaldırdım, borçtan kurtardım, canlandırdım. İsteyen incelesin.
HARMANCI KAYBETTİĞİ İÇİN SALDIRIYOR.
Halkın kendisinden memnun olmadığını, seçimi kaybettiğini fark ediyor ve panik halindedir. O yüzden saldırıyor. Allaha şükür bugüne kadar hangi kuruma, kuruluşa gittiysek bir kuruş almadık, cebimizden verdik. Borçla aldık , para sahibi yaptık. Bir seçim kamanyasındayız . Biz efendiliğimizi sonuna kadar koruyacağız. Herkesin ne yaptığını, ne yapmadığını halk inceleyecek ve karar verecek.
“ HARMANCI’NIN SUYU REDDETTİĞİNİ UNUTMADIK”
Emekli Polisler Derneği Başkanı Nurettin Çırakoğlu konuşmasına başlarken “ sizi ağırlmaktan mutluyuz. Şimdiden gazanız mübarek olsun diyelim” şeklinde konuştu.
Çolakoğlu devamla şunları belirtti:
“ 2 sene önce Anavatan Türkiye’den su geleceğinde Lefkoşa Belediye Başkanı reddetmişti. Bunu hiç unutmuyorum. Biz de burada 38 dernek olarak toplandık ve bir basın açıklaması yapmıştık. Arından Belediye de toplanmış ve suyun gelmesine onay vermişti. Şimdi inşallah bunlar elektrik konusunda da aynı şeyi yapmazlar.
Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2018, 19:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3