banner38

GİRNE'DE MAGANDA KURŞUNLARI!

GİRNE'DE MAGANDA KURŞUNLARI!
banner37
banner23
Candan MERT
Girne Cratos Otel civarında kimliği belirsiz bir şahıs, iddiaya göre civar işletmelerde içki içmesinin ardından ilk etapta insanlara taş ve sopayla, bunun ardından olay yerini terk edip tekrar dönerek tasarrufunda bulundurduğu silahla Tim’s Cafe ve civarındaki işletmeleri kurşunladı.
Gelişigüzel 1-2 şarjör kurşun!
Haberal Kıbrıslı’ya ulaşan olay mahallinde bulunan bir tanık, bahse konu şahsın bölgedeki işletmelere geçip içki içtiğini ve ardından masa ve sandalyeleri dağıtarak gerginlik oluşturduğunu ifade etti. Şahsın ilk etapta insanlara sopa ve taşla saldırdığını ve dükkanlara zarar verdiğini ve işletme sahipleri ile önceden bir sıkıntısının olup olmadığını bilmediğini söyleyen tanık, masa ve sandalyeleri dağıtarak olay yerini terk eden magandanın ardından polisin arandığını ve 40 dakika kadar sonra adamın tekrar olay yerine sinirli bir şekilde gelerek ateş ettiğini belirtti.
Magandanın civardaki işletmelere ve insanlara gelişigüzel 1-2 şarjör kadar kurşun
sıktığını ve arabasını bölgede oynayan çocukların üzerine de sürdüğünü söyleyen tanık, polisin silah atılmasının ardından olay yerine geldiğini ve adamı yakaladıklarını dile getirdi. Tanığımız, bahse konu şahsın araç plakasının HK 120 olduğunu da aktardı.
Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3