banner38

GİRNE LİMANI'NDAN SAHTE NÜFUS CÜZDANI İLE GİRİŞ YAPAN ŞAHIS TUTUKLANDI

GİRNE LİMANI'NDAN SAHTE NÜFUS CÜZDANI İLE GİRİŞ YAPAN ŞAHIS TUTUKLANDI
banner37
banner23
Girne Turizm Limanı’ndan sahte nüfus cüzdanı ile 5 Ağustos 2016’ tarihinde KKTC’ye giriş yaptığı tespit edilen E.D. (E-32) tutuklandı.

Bu arada, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir üniversitenin sınav salonunda M.O. (E-24), üniversitede öğrenci olan H.C.Y.’nin (E-22) kimliğini sahteleyerek sınav görevlisine gösterip, tedavüle sürerek kendisini H.C.Y. olarak tanıtıp başkasının kimliğine büründü. Her iki şahıs da tutuklandı.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU TASARRUFU

Polis Basın Bülteni’ne göre, Gazimağusa’da şüpheli görülen N. D. N.’nin (E-22) üzerinde yapılan aramada içerisinde tütün ile karışık sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan 1 adet ucu yanık sarma sigara bulundu. N.D.N. tutuklandı

ÇALIŞTIĞI İŞYERİNİ SOYAN KİŞİ 7, 5 YIL SONRA TESPİT EDİLDİ

Girne’de müstahdemi olduğu telefon satış mağzasından 7 Kasım 2010 tarihinde iki adet cep telefonu ve bin 700 TL para çalan A.A. (E-29) tespit edilerek tutuklandı.

Girne’de ise G.M.K. (K-47) temizlik işleri için gittiği ikametgahın salonunda dolap içerisinde muhafaza edilen toplam 430 TL parayı çaldığı için tutuklandı.

HIRSIZLIK

Lefkoşa’da K.B.(E-35), Ortaköy’de bir apartmanın önünde park halinde bulunan Perihan Büyükoğlu’na ait aracın ön ve arka fren hortumlarını, motor kayışını kesip hasara uğrattıktan sonra aracın motor havalandırma hortumunu almak suretiyle çaldı. K.B tutuklandı.
Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 13:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3