Eylemciler Bakan Baybars’a sevgi gösterisinde bulundu

banner32

Eylemciler Bakan Baybars’a sevgi gösterisinde bulundu
banner23

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars,  Bakanlığın önüne gelen eylemcilerin yanına giderek eylemcileri dinledi ve bölge ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Karpaz halkının sesini duyuyoruz, diyen Bakan Baybars, bucak hizmetleri ve Karpaz Emirnamesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Yenierenköy Belediye Başkanı Emrah Yeşilırmak ve Karpaz halkı bakanın açıklamalarına karşılık “sizleri eski siyasetçilerle aynı kefeye koymuyoruz, iyi niyetle çalıştığınızı biliyoruz. Bucak hizmetleri için attığınız olumlu adımları görüyoruz” ifadelerini kullandı.

Karpaz emirnamesinin tadilini ve İmar Planı istediklerini dile getiren Yenierenköy Belediye Başkanı Yeşilırmak’a  ve bölge halkına seslenen  Bakan Baybars,  “elimizden  geldiğince ülkenin her köşesi için çalışıyor ve Karpaz’ın sadece Karpazlılar için değil hepimiz için önemli olduğunun bilinmesini istiyorum” şeklinde konuştu. 

Eylemde dikkat çeken ise Karpaz halkının ve Yenierenköy Belediye Başkanı Yeşilırmak’ın,  Bakan Baybars’ın konuşması sırasında sevgi ve güven duyduklarını belirtip, ara ara alkış tutmaları oldu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18