banner38

EVDE NE VAR NE YOK ÇALDI

EVDE NE VAR NE YOK ÇALDI
banner37
banner23
Üç yıldır birlikte yaşadığı kız arkadaşının yurt dışına gitmesini fırsat bilen Sara Olgunyürek isimli kadın evde ne var ne yok çaldı. Olgunyürek, şikâyet üzerine tutuklanarak dün mahkemeye çıkarıldı.


Girne’de üç yıldır aynı evde yaşadığı kız arkadaşı N.H.K.’nin yurt dışına çıkmasını fırsat bilen Sara Olgunyürek, evde ne var ne yok çaldı.

26 Haziran tarihinde ülkeden çıkış yapan ve önceki gün ülkeye giriş yapan N.H.K., evde hiçbir şey bulamayınca polise şikayetçi oldu.

Yapılan şikâyetin ardından tutuklanan Olgunyürek, dün tutukluluk talebiyle Girne Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.

Yargıç Musa Avcıoğlu, soruşturmanın devam ettiğini ifade ederek zanlının 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına karar verdi.İddialara itiraz etmedi

Girne Polis Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mustafa Özmüezzin, mahkemede verdiği ifadede zanlı Sara Olgunyürek’in önceki gün şikâyet üzerine tutuklandığını anlattı.

Özmüezzin, zanlının üç yıldır birlikte yaşadığı kız arkadaşının yurt dışına çıkması üzerine eve izinsiz girdiğini ve 120 bin TL değerinde ziynet eşyalarının yanı sıra çok sayıda özel eşyalarını çaldığını söyledi.

N.H.K.’nin önceki gün zanlıyla ilgili suç duyurusunda bulunduğunu ifade eden Özmüezzin, Olgunyürek’in mahkeme emri ile tutuklandığını belirtti. Soruşturmanın henüz tamamlanmadığını kaydeden polis, zanlının 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Tutukluluk talebinin üzerine söz hakkı verilen zanlı Sara Olgunyürek, tutukluluk ve iddialara itirazı olmadığını kaydetti.

Devrim DEMİR
Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2018, 09:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3