banner38

BÜYÜKKONUK İÇİN ŞÖLEN GİBİ TANITIM

BÜYÜKKONUK İÇİN ŞÖLEN GİBİ TANITIM
banner37
banner23
Ulusal Birlik Partisi Belediye Başkan aday ve ekipleri görücüye çıkmaya başlarken, bir tanıtım da Kaplıca Otelde yapıldı, sahnede Ahmet Sennaroğlu vardı.

Büyükkonuk Belediyesi için çalışmalara çoktan başlayan Başkan Ahmet Sennaroğlu ve ekibi halkın karşısına çıktı. Saat 21.00’da Kaplıca Otelde başlayan etkinlikte Sennaroğlu ve Belediye meclis üyesi adayları halka tanıtıldı. Etkinlik şölen havasında geçerken UBP zaferini adeta şimdiden ilan etti. “Tek aday, tek seçim Sennaroğlu” sloganıyla halkın karşısına çıkan ekip yoğun ilgiyle karşılandı.
Mevcut Başkan ve Başkan adayı Ahmet Sennaroğlu yaptığı konuşmada, görevi süresince hizmet verdiklerini ancak bu hizmetin yeterli olmadığını söyleyerek, ilk günkü heyecan ve azimle, daha tecrübeli bir şekilde çalışacaklarını söyledi ve ekledi; “hizmet aşkımız hiç bitmedi, bölgemize gönül verdik, bu seçimi yüzde 65 farkla alacağız”
Sennaroğlu bölge halkına eşit hizmet sağladıklarını ifade ederek, Maaşların ödenemediği ve personelin mutsuz olduğu bir Belediyeyi devraldığını dile getirerek, gücünü Belde halkından aldığını ve çalışmalara hız kesmeden devam edeceğini sözlerine ekledi.BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI DA ŞÖYLE:

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2018, 12:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3