banner38

“Boktan çakma üniversitelerinize, kerhane kılıklı otellerinize”

İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars’ın sosyal konut projesiyle ilgili yaptığı açıklamaya Twiter üzerinden tepki gösteren terzi yamağı Barbaros Şansal bir çok kesimi hedef aldı, ağza alınmayacak sözler sarf etti.

“Boktan çakma üniversitelerinize, kerhane kılıklı otellerinize”
banner37
banner23

Modacı Barbaros Şansal ülkemizdeki siyasilerden, üniversitelere, otellerden, iş insanlarına kadar birçok kesimi hedef aldı.

Direk Halkın Partisi’ne hedef alan ve attığı tweet ile adeta kin kusan Şansal, “Af edersiniz ama neyle? Kaç sterline? Hangi Faizler? Daha da ciddi sorayım, Taş yapı mı, Bulut İnşaat mı? İstihdam yaratmak yerine, yapısal ve hukuki reformlar yerine TOKİ kafası! Kuzey Kıbrıs'ta ve adınız Halkın Partisi! Truva atısınız!" dedi.

Şansal bununla da yetinmeyip " Ya da şöyle sorayım, O boktan çakma üniversitelerinize, kerhane kılıklı otellerinize, kumarhane ve bet batakhanelerinize peşkeş çektiğiniz ganimetlerden kalan köşe kıyı çorak yerlere mi? Hem de sizler Çatalköy, Alsancak, Beylerbeyi, Gönyeli villalarında yaşayıp saraya el açarken" diye mi sordu.

Hatırlanacağa üzere modacı Barbaros Şansal’ın KKTC’ye giriş yasağı İçişleri Bakanı Ayşegül Baybars tarafından kaldırılmıştı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 4 yıl Önce

Adam hakli, yorumun kotu yani degil ozunu anlamaniz lazim

Ahmet
Ahmet - 4 yıl Önce

Doğruluk payı var.öğrencileri kene gibi sömüren o harabe evlerini fahiş sterlin rakamlarıyla kiraya veren ev sahiplerini unutmuş.

Haşhaş
Haşhaş - 4 yıl Önce

Az bile söylemiş birde kan emici evsahipleri var öğrencilerin kanlarını emerler üç kuruşa öğrencileri çalıştırılar kiraya gelince sırtlarından milyonlarca lira kazanırlar fuhuş kumar kira geliri dışında asalaklar tembel insanlar çöplük yapmışlar Kıbrıs'ı

Gülay
Gülay - 4 yıl Önce

Adam yalanmı söylüyor söyledikleri noktasına virgülüne kadar doğru Türk vatandaşını yolunacak kaz olarak görür ıngilizlere rumlara yalakalik yaparlar

Gülistan
Gülistan - 4 yıl Önce

Ne yavru vatan almayın diyen arkadaşım sizi kim tanıyor 74 barış harekatı olmasaydı Kıbrısda azınlık olarak yaşardınız TC milyon dolarlık yardım yapmasa Türk öğrenciler olmasa kumara gelenlerin 80 i Türk içinizi alan yüzde yüzü türk ben TC başında olsam TC vatandaşlarını tamamen Kıbrıs'a girmesini yasaklarım yardımı keserim nankörlük yapmayın yüzlerce Türk askerî sizin için şehit oldu dedelerinize sorun bakalım hayranı olduğunuz İngilizler Rumlar neler yaptı size sonra konuşun yiyorsa TC vatandaşlarını yasaklayın

Hüseyin
Hüseyin - 4 yıl Önce

İyi işte giriş yasağı kalktı hakaretler ardı ardına hata kimin

Sterlin 8 tl
Sterlin 8 tl - 4 yıl Önce

Adam çok doğru söylemiş.

Gülşah
Gülşah - 4 yıl Önce

Çok doğru...


SIRADAKİ HABER

banner1

banner3