banner38

BELEDİYENİN AKLI 36 YIL SONRA GELDİ

BELEDİYENİN AKLI 36 YIL SONRA GELDİ
banner37
banner23
Enver Erdal geçen Eylül ayında Dikmen Spor Kulübü’ne ait tesislerin işletmeciliğini aldı, sıkıntılar o günden bugüne gelen kadar yakasını bırakmadı.
36 yıldır spor kulübünün önünde bulunan tabelanın vergisi ilk defa ona bu dönemde fatura edildi. Bir yıldır mülkün içerisinde olmasına rağmen Enver Erdal’dan tam 2335 lira iki yıllık tabela vergisi istendi.
Haberal Kıbrıslı istihbarat servisine ulaşan Enver Erdal daha önce önceki kiralayanlardan böyle bir talepte bulunmayan belediye sırf Ulusal Birlik Partili olduğum için beni yıldırmaya çalışıyor dedi.
24 Haziran seçimlerinden çıkan Yüksel Çelebi’nin hedefinde olduğunu iddia eden Enver Erdal, yaşadığı baskıdan dolayı binayı Eylül ayında yeniden kiralamayacağını belirtti.
Enver Erdal, geçen yıl Eylül ayında bu binayı Dikmen Spor Kulübü’nden kiraladım. Bütün binanın temizliği ve bakımı her şeyiyle bana emanet edildi. Lakin daha sonra kira alanım içerisinde bulunan binanın bir bölümü duvar örülerek belediyeye ait vezne haline getirildi. Buna da bölge halkına hizmettir diye ses çıkarmadım. Ancak bardağı taşıran son damla 36 yıldır tabela vergisi alınmayan kapıdaki reklam panosu için benden 2 yıllık bedel olarak 2335 lira istenmesi oldu. Bu baskıdır, ırkçılıktır artık bu sıkıntılarla uğraşmaktan bıktım. Onun için Eylül ayında mülkün yeniden kiralamasını yapmayacağım ve bırakacağım dedi.
/images/haberler/2018/07/3.jpg" alt="" width="1182" height="591" class="alignnone size-full wp-image-20055" />
Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2018, 10:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3