'Başkanlığa değil, yönetmeye talibim'

banner32

'Başkanlığa değil, yönetmeye talibim'
banner23
Büyükkonuk Belediye Başkanlığı’na adaylığını koyan Ahmet Dursun, adaylığı hakkında açıklamalarda bulunurken, “Belediye Başkanlığı’na değil, belediyeyi yönetmeye talibim" dedi.

“Başkan; seçilmişleri seçen seçmenlerdir"

Ahmet Dursun, Büyükkonuk Belediyesi'nde son 4 yılı Muhasebe Müdürlüğü olmak üzere 11 yıldır çalıştığını ifade ederken, Doğu Akdeniz Üniversitesi(DAÜ) Bilişim Sistemleri ve Bilgi Teknolojileri bölümü lisans, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümü lisans, Açıköğretim Fakültesi Yerel Yönetimler ve Belediyecilik bölümü önlisans  dereceleri ile mezun olduğunu aktardı. Dursun, yaptığı açıklamasında ileri seviyede ingilizce konuşabildiğini ve evli, 2 kız çocuğu babası olduğunu söyledi.

Belediye Başkanlığı’na değil, belediyeyi yönetmeye talip olduğunu dile getiren Ahmet Dursun, ‘Başkanlığı mefhumunun herhangi bir öneminin olmadığını kaydederken, “Başkanlığın asıl sahibi; sadece seçilmişleri seçen seçmenlerdir, ben de bu doğrultuda çalışmak için yola çıktım" ifadelerini kullandı.Seçmenlerin prangalarından kurtularak doğru kararı vereceğine inandığını kaydeden Ahmet Dursun, halkın iradesinin üzerinde bir irade tanımadıklarını ve çıkacak olan her sonuca saygı duyacaklarını belirtti.
Güncelleme Tarihi: 09 Nisan 2018, 12:41
YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18