banner38

ATAKAN'DAN DENKTAŞ'A AĞIR ELEŞTİRİ

ATAKAN'DAN DENKTAŞ'A AĞIR ELEŞTİRİ
banner37
banner23
"Sn.Serdar Denktaş, çalışanların şirket tarafından kesilip yatırılmayan İhtiyat Sandığı primleri,kendi paralarıdır ve devletin sorumluluğundadır,kimin parasını kime yatırıyorsun ve soruyorum..."
"Sn.Serdar Denktaş'tan bir hafta da iki büyük gaf.
Bundan bir hafta önce arife günü Cas çalışanlarını ödeyceyim deyip ödeyemediği için iki sayfa yazı yazdı ve yeni moda sosyal medya hesabından özür diledi.Sanki de ayın biriymiş gibi halbuki ayın onaltısı.Sormazlar mı 15 gündür aklın nerdeydi ve bu insanların bayrama maaşsız girmesine sebeb oldun diye.

İkinci gafını da dün akşam yaptı Serdar Bey.Kthy Genel Müdürlük binasını Maliye Bakanlığı aldı,yani ben aldım diyor,Maliye tarafından verilecek para da İhtiyat Sandığına yatacak.Vay guzzum vay sanki de maliyenin parası kendi kasasıdır.Çalışanlar beklentiye girmesin diyor.
Sn.Serdar Denktaş, çalışanların şirket tarafından kesilip yatırılmayan İhtiyat Sandığı primleri,kendi paralarıdır ve devletin sorumluluğundadır,kimin parasını kime yatırıyorsun ve soruyorum.
Çalışanların maaşından kesilmiş olmasına rağmen primlerini yatırmayan atadıklarınız için ne yaptınız?
Ve size söylüyorum ,Mahkeme tarafından kayıt altına alınmış tazminatlarımız dururken ve bu konu ile ilgili Yasa düzenlenmişken,Başbakan varsa,Başbakan yardımcısı varsa bu senin söylediğin gibi olmayacak..."
Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2018, 14:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3