banner38

Atakan "Anlayışla karşılandı"

Bakan Atakan gazetemize özel yaptğı açıklamada, bir firmaya ait yolcu gemisinin 350 yolcusuyla denizde bekletildiğini öğrendik, bunun üzerine limandaki arkadaşlarla temasa geçerek durumu anlattık ve 350 kişinin denizin ortasında bekletilmesinin doğru olmayacağından dolayı anlayışla karşıladılar ve gemiyi bağlayıp işlemleri yaptılar" dedi.

Atakan "Anlayışla karşılandı"
banner37
banner23

Akşam saatlerinde haber sitelerinde yayınlanan "Atakan Grev kırıyor" haberleri yalan çıktı. İddiaya göre yolcu gemilerinin grev nedeniyle yanaşma işlemlerinin Bakan Atakan tarafından yapılacağı ve bakanın grev kıracağı haberleri yalan çıktı. Kendisine ulaştığımız Ulaştırma Bakanı Tolga Atakan, gemi olayının doğru olduğunu fakat görevlilerle yaptıkları temaslar çerçevesinde anlayışla karşılandığı ve 350 yolcusuyla denizin ortasında bulunan geminin limana bağlandığı öğrenildi. 

Atakan "Çalışanlar anlayışla karşıladı"

Bakan Atakan gazetemize özel yaptğı açıklamada, bir firmaya ait yolcu gemisinin 350 yolcusuyla denizrde bekletildiğini öğrendik, bunun üzerine limandaki arkadaşlarla temasa geçerek durumu anlattık ve 350 kişinin denizin ortasında bekletilmesinin doğru olmayacağından dolayı anlayışla karşıladılar ve gemiyi bağlayıp işlemleri yaptılar" dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2018, 10:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3