banner38

Zaroğlu'ndan Arıklı'ya büyük taş!

Zaroğlu'ndan Arıklı'ya büyük taş!
banner37
banner23

Ulusal Birlik Partisi Milletvekili Bertan Zaroğlu sosyal medyadan paylaştığı açıklamasında " '11.500 Üyemiz var' palavraları tüm çıplaklığı ile  ortadadır" diyerek YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı'yı yalancılıkla suçladı.

Zaroğlu'nun paylaşımı şöyle:

Gerçeklerin bir gün ortaya çıkmak gibi kötü bir huyu vardır!
Milletvekilliği adaylık sıralaması seçimlerine katılım oranları siyasi partilerin gerçekleştirdikleri kurultaylardan her zaman daha kalabalık olur zira kurultaylarda bir kaç isim yarışırken, sıralama seçimlerinde 70-80 kişi yarışır ..
Örneğin Ulusal Birlik Partisi kurultayına katılım oranı 8500 iken sıralama seçimine katılım 8750 kişi olmuştur .. 2 adayın yarıştığı Yeniden Doğuş Partisi kurultayina katılım 4500 iken 70 adayın yarıştığı Milletvekilliği adayları sıralaması seçimine katılan üye sayısı 1800 ! kişi olmuştur ..
Bu üyelerin içerisinde 200-300 tanesi de partiye oy vermeyecek olan ama hatır için oy kullanan kişilerdir .. Arıklı'nın ve parti kapatmakla ünlü genel sekreterinin algı yaratmaya yönelik, "11.500 Üyemiz var" palavraları tüm çıplaklığı ile ortaya ortadadır .. Güçlü olanı her türlü iftira ve karalama kampanyaları ile yok etmeye çalışarak, tek tip ve altı boş bir parti oluşturan Arıklı’nın Dün gerçekleşen adaylık sıralama seçiminde çevirdiği dalaverelerle sıralamada hakkını yediği eski yol arkadaşlarımı Tek başına iktidar yolunda emin adımlarla ilerleyen, Milli birlik ve beraberliğe, istikrarlı bir yönetime ihtiyaç duyulan bu dönemde Milletin Partisi olarak bizimde katıldığımız Ulusal Birlik Partisi'ne davet ediyorum ..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3