Meghan Markle'ın Müslüman kadınlarla gizli buluşmaları ortaya çıktı

banner32

Prens Harry'nin eşi olan Sussex Düşesi Meghan Markle, Ocak ayından itibaren Müslüman toplumun aşevine birçok kez gizlice gitti ve Grenfell Tower için hazırlanan yemek kitabına bizzat katkı verdi. Markle, ön sözde aşevini "Birlikte gülen, kederlenen, ağlayan ve yemek yapan kadınların yeri" cümlesiyle tarif etti.

Meghan Markle'ın Müslüman kadınlarla gizli buluşmaları ortaya çıktı
banner23

Prens Harry ile evlenip  olan , 72 insanın can verdiği 'da yaşamını yitirenlerin ailelerine destek için larla birlikte  yaptı.

El Manar kültür merkezindeki Hubb Topluluk 'ne gizli ziyaretler yapan Markle'ın fotoğraflarını İngiliz medyası manşetten verdi. Hazırlanan yemek kitabı, yangın kurbanlarının ailelerine destek vermek için yayınlanıyor.

 ailesine katıldıktan sonra ilk kez bir projeye tek başına katılan Markle, aşevine ilk ziyaretini Ocak ayında yaptı.

Birçok defa gönüllülerle buluşan Markle, kitaba bir de ön söz yazdı. Sussex Düşesi, ön sözde aşevini "Birlikte gülen, kederlenen, ağlayan ve yemek yapan kadınların yeri" cümlesiyle tarif etti.

Gönüllülerin hazırladığı kitabın adı, 'Together: Our Community Cookbook-Birlikte: Topluluğumuzun Yemekkitabı.' Eser, Perşembe gününden itibaren raflardaki yerini alacak. Kitabın satış fiyatı ise 9,99 Sterlin olacak.

Meghan Markle'ın Müslüman kadınlarla yemek yaparken çekilen görüntüleri, Kraliyet resmi  hesabından paylaşıldı.

Çoğunlukla göçmenlerin yaşadığı Grenfell Tower toplu konutlarında çıkan yangın, tarihinin en büyük facialarından biri olarak kayıtlara geçti.

YORUM EKLE
banner28
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18