Saplantılı sevgili kabusu: "Kezzapla..."

banner32

İstanbul'da ayrıldığı eski sevgilisinden ölüm tehdidi alan üniversite öğrencisi Elvan Koç çareyi polise gitmekte buldu. Ayrılığı hazmedemeyen eski sevgili bu ayrılıktan sorumlu tuttuğu Elvan Koç'un çocukluk arkadaşını da kezzap atıp yakmakla tehdit etti. Elvan Koçtun saplantılı sevgili kabusu! "Güzelliğine güvenme seni kezzapla yakarım" diye mesaj atan saplantılı sevgilinin reddedildikten sonra yazdığı şoke eden diğer mesajlar da ortaya çıktı. İşte çarpıcı son dakika haberinin tüm ayrıntıları...

Saplantılı sevgili kabusu: "Kezzapla..."
banner23

İstanbul'da ayrıldığı eski sevgilisinden ölüm tehdidi alan üniversite öğrencisi Elvan Koç çareyi polise gitmekte buldu. Ayrılığı hazmedemeyen eski sevgili bu ayrılıktan sorumlu tuttuğu Elvan Koç'un çocukluk arkadaşını da kezzap atıp yüzünü parçalamakla, yakmakla tehdit etti.

SABAH'a konuşan Elvan Koç: "2 yıl ilişkimiz oldu. Bana gerçek yüzünü göstermedi" dedi ve başına bela olan şahsın aslında uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyledi. Elvan Koç "Ölmek istemiyorum" diyerek yaşadığı kabusu anlatırken olaya dair şoke eden whatsapp yazışmaları ortaya çıktı. İşte ayrıntılar:

UYUŞTURUCU BAĞIMLISI ÇIKTI!

Elvan Koç: "Onunla 2 yıl ilişkimiz oldu. Bana asıl yüzünü göstermemiş. Meğer uyuşturucu bağımlısıymış. Öğrenince ayrılmak istedim.

EVE GELDİ KENDİNİ KESTİ!

Evime gelip beni darbetmeye kalktı. Gözerimin önünde kendini kesti, ya katilin olacağım ya benim olacaksın dedi. Barıştım demezsen kesmeye devam ederim, sonra da seni keserim dedi. Ben ölmek istemiyorum, bu artık sevgiden aşktan öte takıntı haline getirdi " ifadelerini kullandı. Koç'un yakın arkadaşı olan ve güzellik uzmanı Ela Çekiç'i de sosyal medya üzerinden tehdit etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18