Ağzından ‘bok’ damlıyor vekilim...

Sen eğer ki, mecliste saygını kaybeder ve sokak ağzı ile konuşmaya başlarsan, karşındaki de sana karşı olan saygısını kaybeder ve artık ‘siz’ ve ‘sayın vekilim’ diye hitap etmekten vaz geçip, ‘sen’ diye hitap eder.

HP Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu, sen ne yaptığın paylaşımlarla, ne de mecliste kullandığın kelimelerle artık meclis o meclis çatısı altına yakışmıyorsun!

Meclis iç tüzük değişikliği tartışılırken UBP Milletvekillerinin Sayın HP Milletvekili Mesut Genc’i düzeltmek için yaptıkları itirazlara, Sayın Başabakanın da dahil olup yapılan itirazları yerinde bulmasına karşın, sen eğer çıkıp da ‘her şeyi siz bilirsiniz’ diye bağırıp, ardından da UBP Milletvekili Sayın Olgun Amcaoğlunun ‘evet biz biliriz’ demesine’, karşılık ‘ BOK BİLİRSİNİZ’ diye cevap veriyorsan, sen artık bu meclis çatısı altına yakışmıyorsun demektir!

Şimdi bir ülkenin meclisinin çatısı altında ‘BOK BİLİRSİNİZ’ diye bağırabiliyorsan, benim de sana ‘ ağzından bok damlıyor vekilim’ dememe alınmayacaksındır umarım...

YORUM EKLE

banner19

banner1

banner3