Melania Trump vücut dublörü mü kullanıyor?

Melania Trump vücut dublörü mü kullanıyor?
ABD Başkanı Donald Trump'ın eşi Melania Trump'ın ‘vücut dublörü' ile yer değiştirdiğine dair teori sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri haline geldi.

Melania Trump, eşi Donald Trump'ın ABD Başkanı seçildiği günden bu yana eleştiri oklarının hedefinde. Moda tasarımcılarının kendisini giydirmeyi reddetmesiyle başlayan polemikler, First Lady'nin afet bölgesine 12 cm topukluyla gitmesi ve öğrencilerle buluşmasında 1380 dolarlık gömlek giymesiyle devam etti. Donald Trump ile birlikteyken dönem dönem vücut dili de tartışılan Melania Trump, bugünlerde dublör kullandığı iddialarıyla gündemde.

Bir süredir komplo teorisyenleri tarafından öne sürülen iddia, oyuncu ve komedyen Andrea Wagner Barton'ın Facebook paylaşımı üzerine oldukça popüler hale geldi.
Barton, "Bana mı öyle geliyor yoksa bugünkü konuşmaya sahte bir Melania mı katıldı?" diye sordu.
On binlerce kez paylaşılan görüntünün ardından komplo teorisi geniş yankı buldu.
Bazı kişiler bu teorinin tamamen bir şakadan ibaret olduğunu belirtirken, bazıları ise kendisini oldukça ‘kaptırdı'.

Barton'ın paylaşımına yorum yapanlardan biri, "Aman tanrım, bu kesinlikle o değil. Ödüm kopuyor" derken, bir diğeri ise, "Bu kesinlikle o değil. Burnundaki sert hatlara bakın. Onun yüzünü çalıştım. Bana kesinlikle o gibi gelmiyor" ifadelerini kullandı.
Öte yandan Melania Trump'ın vücut dublörü kullandığına dair iddiayı ortaya atan komplo teorisyenleri, şubat ayından beri First Lady'nin yanında görünen ve Gizli Servis ajanı olduğu düşünülen kişiye dikkat çekiyor.

Kıyafetinden ötürü ajan olduğu düşünülen kadının, Melania Trump'a olan benzerliği de dikkat çekiyor.
Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2017, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18