Günlük burç yorumları! (30 Eylül 2020 Çarşamba)

Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova, balık burçlarının günlük yorumları hakkında detaylar, burçların dikkat etmesi gereken konular ve merak edilenler haberimizde...

Günlük burç yorumları! (30 Eylül 2020 Çarşamba)
banner23

Evinizin, arkadaşlarınızın ve ailenizin desteği sıkıntılı zamanlarda kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

1 / 13

 • KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU Her zamanki enerji seviyenizde değilsiniz, ancak bu umutsuzluğa kapılmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu, enerji deponuzun bir kısmınını kullanmanızı gerektiren günlerden sadece biri.

  2 / 13

 • BOĞAGÜNLÜK BURÇ YORUMU Sizi en çok önemseyen insanlar, size bardağın yarısının boş değil yarı dolu olduğunu her zaman hatırlatmanın bir yolunu bulur.

  3 / 13

 • İKİZLERGÜNLÜK BURÇ YORUMU Evin içinde terliklerle dolaşmak size rahatlık veriyorsa, bunu yapın. Güne başlamanın tek yolu mailleri baştan sona okumaksa, o zaman bunu yapın. Düzenli rutininize bağlı kalmak, bugün maddi endişelere karşı en iyi savunmanızdır.

  4 / 13

 • YENGEÇGÜNLÜK BURÇ YORUMU Son zamanlarda romantizm konusunda işler daha zayıftı ama korkmayın. Aşk, hayatınız yakında daha iyileşecek. Ya mevcut bir ilişkiniz derinleşecek ya da yeni bir bağlantı kıvılcım alacak.

  5 / 13

 • ASLANGÜNLÜK BURÇ YORUMUBazı insanların sahip olduğu ve sizin sahip olmadığınız belirli bir şeyin tam olarak ne olduğunu anlamak için biraz zaman ayırın. Bunu keşfettiğinizde kendinizi bu alanda geliştirmek için uğraşın.

  6 / 13

 • BAŞAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU Yaklaşan herhangi bir planınız varsa, bugün tüm ayrıntıların kesinleştiğinden emin olun. Tarihleri ve yerleri kontrol edin, konu üzerine yeniden düşünmenize neden olan bir değişiklik olabilir.

  7 / 13

 • TERAZİGÜNLÜK BURÇ YORUMU Mutlusunuz ve bunu biliyorsunuz, bu yüzden harika bir gün! Hayatınızın bazı yönleri iyileşmese bile, geri kalanı hakkında iyi hissediyorsunuz ve her şey gittikçe daha iyi hale geliyor gibi görünüyor.

  8 / 13

 • AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU Aşk sandığınızdan daha da yakın. Aslında, hemen dibinizde olması çok muhtemeldir. Açık fikirli ve yürekli olun. Her an her şey olabilir.

  9 / 13

 • YAYGÜNLÜK BURÇ YORUMU Biraz eğlence zamanı. Gününüze biraz yaratıcılık katarsanız, bir kuruş harcamadan bile çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Kafanızı çalıştırın!

  10 / 13

 • OĞLAKGÜNLÜK BURÇ YORUMU Bugün yeni bir şey keşfettiğinizde unutulmaz bir heyecan yaşayabilirsiniz, ancak onu bulmaya çalışmak sizin açınızdan çok çaba gerektirecektir! Yeni manzaralar ve sesler arayışınızda hiçbir şeyi incelenmemiş halde bırakmayın.

  11 / 13

 • KOVAGÜNLÜK BURÇ YORUMU Aileyle iletişim söz konusu olduğunda, bazı konuları açıklığa kavuşturmak için bolca zaman var. Ancak fatura gibi şeyler söz konusu olduğunda, düşüncelerinizin yanlış okunmasına izin vermeyin. Her şeyi son kuruşa kadar hesaplayın.

  12 / 13

 • BALIKGÜNLÜK BURÇ YORUMU İnsanlar kendileri hakkında yeterince iyi şeyler duymazlar. Öyleyse bugün sevdiklerinizi biraz neşelendirin: İş arkadaşınızın sevimli ceketine iltifat edin, patronunuza rujunu beğendiğinizi söyleyin.

  13 / 13

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18