"Maalesef Türkiye Azerbaycan'a silah yardımı yapıyor"

"Maalesef Türkiye Azerbaycan'a silah yardımı yapıyor"
banner23

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, katıldığı bir TV programında Azerbaycan - Türkiye ilişkileriyle ilgili skandal açıklamalarda bulundu. Küstah ifadelerle propagandaya soyunan Çeviköz, ''Maalesef gelen haberlerde, Türkiye'den Azerbaycan'a silah yardımı yapıldığı ve söylentilere göre cihatçı grupların da Azerbaycan'a gönderildiği ifade ediliyor." açıklamasını yaptı.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ünal Çeviköz, katıldığı bir programda Azerbaycan'a yapılan saldırı ve Türkiye'nin bu saldırı karşısındaki tutumu hakkında skandal açıklamalarda bulundu. İki ülke arasındaki dostluğu sindiremeyen CHP'li Başkan Yardımcısı "Maalesef gelen haberlerde, Türkiye'den Azerbaycan'a silah yardımı yapıldığı ve söylentilere göre cihatçı grupların da Azerbaycan'a gönderildiği ifade ediliyor." açıklamasını yaptı.

TÜRKİYE NASIL BİR CENDEREDEN KURTULDU

Rusya destekli Ermenistan saldırısına karşı kardeş ülke Azerbaycan'a yardım eden Türkiye'yi "Azerbaycan'a cihatçı taşımak" gibi çarpıtıcı bir propagandayla teröre destek veriyormuş gibi suçlayan CHP'li Ünal Çeviköz, 2001 yılında DSP'li Bülent Ecevit'in Başbakanlığındaki koalisyon hükümeti tarafından Azerbaycan'a Türkiye'nin Bakü Büyükelçisi olarak atanmıştı.

.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2020, 06:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18