CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN-BAHÇELİ ZİRVESİ BAŞLADI!

CUMHURBASKANI RECEP TAYYIP ERDOGAN, MHP LIDERI DEVLET BAHCELI ILE GORUSMEK UZERE ANKARA'YA HAREKET ETTI. ERDOGAN, GUZERGAH UZERINDEKI VATANDASLARI SELAMLADI FOTOGRAF: IBRAHIM MASE/ ISTANBUL, (DHA)

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN-BAHÇELİ ZİRVESİ BAŞLADI!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabulü başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, görüşme için Ankara'ya gitti. Erdoğan yol üzerinde kendisini bekleyenleri görünce konvoyunu durdurdu bir süre sohbet edip çocuklara oyuncak verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın MHP Genel Başkanı Bahçeli'yi Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde kabulü başladı.

İLK KEZ BİR ARAYA GELDİLER

Cumhur İttifakı'nın, 24 Haziran'da yapılan 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nden başarıyla çıkmasının ardından, Erdoğan ile Bahçeli, ilk kez bir araya geldi.

Bahçeli, seçim gecesi, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ı seçim başarısından dolayı tebrik etmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Bahçeli ile en son 18 Nisan'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya gelmişti.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KONVOYUNU DURDURDU

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'ya gitti. Erdoğan yol üzerinde kendisini bekleyenlerle bir süre sohbet edip çocuklara oyuncak verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan öğle saatlerinde Tarabya'da bulunan Huber Köşkü'nden çıkarak Ankara'ya gitti. Yolda kendisini görmek isteyenlere makam aracından el sallayan Erdoğan daha sonra konvoyunu durdurdu.

Vatandaşlarla bir süre sohbet eden Erdoğan çocuklara oyuncaklar verdi. Erdoğan ardından Atatürk Havalimanı'na geçerek Ankara'ya gitti.
Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2018, 16:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner19

banner3

banner18