Bakan Ziya Selçuk'tan Kıbrıs gazisinin eşine hediye

19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Şanlıurfa'da bir programa katılan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'a Gaziler Derneği Başkanı tarafından bakır işlemeli bir fincan takımı takdim etti. Bakan Selçuk da Kıbrıs gazisi İbrahim Halil Yoğurtçu'nun eşini sahneye davet ederek, "Ödülü hak eden sizlersiniz" diyerek o ödülü gazinin eşine hediye etti.

Bakan Ziya Selçuk'tan Kıbrıs gazisinin eşine hediye
banner23

Şanlıurfa'da temaslarını sürdüren Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla katıldığı programda Kıbrıs gazisinin eşine bakır işlemeli fincan takımını hediye etti. 
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, bir dizi ziyaret ve açılışlar dolayısıyla geldiği kentte, Şanlıurfa Valiliği tarafından 19 Eylül Gaziler Günü nedeniyle gaziler ve şehitler onuruna düzenlenen resepsiyona katıldı. Burada gaziler ve şehit yakınlarıyla sohbet eden Bakan Selçuk, şehit ve gazilerin hakkının hiçbir zaman ödenmeyeceğini ifade etti. Hükümet olarak gazi ve şehitlere ayrı bir önem verdiklerini vurgulayan Bakan Selçuk, bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından şehit ve gazi ailelerine özel ilgi gösterildiğini aktardı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18