Atıcılık’da Trap ve Skeet Kupası Tamamlandı

KKTC Atıcılık Federasyonu tarafından organize edilen “20 Temmuz Barış Ve Özgürlük Trap Kupası”  trap ve skeet kupası tamamlandı.

Atıcılık’da Trap ve Skeet Kupası Tamamlandı

KKTC Atıcılık Federasyonu tarafından organize edilen “20 Temmuz Barış Ve Özgürlük Trap Kupası”  trap ve skeet kupası tamamlandı.

Trap atışları Gönyeli’de Atatürk atıcılık kompleksi Özer Boyacı Atış Poligonunda,  Skeet atışları ise Lefke Poligonunda yapılan final atışlarının ardından  tamamlandı. 

2 gün süren mücadele sonunda Trap Büyük Erkekler dalında Gönyeli Avcılık Atıcılık adına yarışan Osman Benli, Kadınlarda Nurten Aşina, Genç Erkeklerde YDÜ Spor Birliği adına yarışan Ekrem Madenci ve Veteranlarda Levent Atıcılık adına yarışan Cemal T.Paralik birincilik Kupasının sahibi oldu. 

Takım klasmanında ise Osman Benli, Bora Hacı ve Hasan Eylenceli’den oluşan Gönyeli Avcılık Atıcılık Takımı toplam 328 Puan atarak ‘’20 Temmuz Barış ve Özgürlük Trap Kupası’’’nın sahibi oldu. 

Skeet dalında  Erkeklerde Mağusa Avcılık Atıcılık adına yarışan Ali Çeler, Genç Erkeklerde Osman Mavideniz, Veteranlarda ise Gönyeli Avcılık Atıcılık Kulübünden Hakkı Somuncu birincilik Kupasının sahibi olurken Takım klasmanında ise Hasan Unuz, Kemal Madencioğlu ve Ali Çeler’den oluşan Mağusa Avcılık Atıcılık Takımı toplam 328 Puan atarak ‘’20 Temmuz Barış ve Özgürlük Skeet Kupası’’’nın sahibi oldu. 

Müsabakalarda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenlerde yetkililer tarafından verildi.

TRAP DALINDA:

 BÜYÜK ERKEKLER:

1. Osman Benli     (Gönyeli A/A)
2. Ahmet Paralik     (Boğaztepe A/A)
3. Hasan Eylenceli  (Gönyeli A/A)

BÜYÜK KADINLAR  

  • Nurten Aşina  ( Gönyeli A/A )

GENÇ ERKEKLER:

1. Ekrem Madenci (YDÜ)
2. Mehmet Kalkanlı (YDÜ)    

3. Özhan Uzunsaf  (Cihangir A/A

VETERAN ERKEKLER:

1. Cemal T.Paralik ( Levent Atıcılık )

KULÜPLER(TRAP Müsabakasında):
1. Gönyeli  A  / A  ‘B’ Takımı 328 PUAN 

  • Boğaztepe Avcılık Atıcılık Takımı 303 PUAN 
  • GÖNYELİ  Avcılık Atıcılık ‘A’ Takımı 302 PUAN

SKEET 

BÜYÜK ERKEKLER:
1- Ali Çeler (Mağusa A/A)

2- Salahi Zaimoğlu (Ferdi)

3- Mehmet Sabancı (Boğaztepe A/A)

GENÇ ERKEKLER:

1. Osman Mavideniz (Boğaztepe A/A)

VETERAN ERKEKLER:

1. Hakkı Somuncu (Gönyeli A/A)

2. Yaşar Çiftgül (Doğancı A/A)

3. Turgay Omaç (Lefke A/A)

  

KULÜPLER(SKEET Müsabakasında):


1. Mağusa Avcılık Atıcılık Takımı  325 Puan 

2. Gönyeli  Avcılık Atıcılık ‘A’ Takımı 323 Puan

3. Gönyeli  Avcılık Atıcılık ‘B’Takımı 307 Puan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1

banner3