banner38

Özge Ulusoy 'Estetiğim yok' dedi eski hali alay konusu oldu!

banner32

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan ve sonrasında podyumların aranan modelleri arasına giren Özge Ulusoy'un yıllar içindeki değişimi sosyal medyanın diline düştü. Yakın zamanda bir kez daha ameliyat masasına yattığı bilinen Özge Ulusoy'un yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmazken estetiksiz hali merak konusu oldu. Son olarak "Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" sözleri inandırıcı bulunmayan Özge Ulusoy'un eski fotoğrafları ortalığa saçıldı. İşte Özge Ulusoy'un estetiksiz hali ve yıllar içindeki değişimi...

Özge Ulusoy 'Estetiğim yok' dedi eski hali alay konusu oldu!
banner41
banner37
banner23

 yılında katıldığı  ikinci olan ve sonrasında podyumların aranan modelleri arasına giren 'un  sosyal medyanın diline düştü.

Yakın zamanda bir kez daha ameliyat masasına yattığı bilinen 'un yüzündeki değişim dikkatlerden kaçmazken estetiksiz hali merak konusu oldu.Son olarak "Bugüne dek yüzüme bıçak değmedi. Sadece botoks ve dolgu yaptırıyorum" sözleri inandırıcı bulunmayan 'un eski fotoğrafları ortalığa saçıldı. 

İşte 'un estetiksiz hali ve ...

Özge Ulusoy yıllar önceki hali ile sosyal medyanın diline düştü! Özge Ulusoy 'Estetiğim yok' dedi eski hali alay konusu oldu!

Çok değil bundan birkaç hafta önce de burun ucu estetiği olan ünlü modelin fotoğraflarına "Evrim teorisi yorumları yapıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3