Brooklyn Beckham tepkiler üzerine bunu yaptı

David Beckham ile Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, nişanlısı Nicola Anne Peltz'i öperken çekilen karesini "Meleğim" notuyla takipçileriyle paylaştı. Beckham'ın gönderisi takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Brooklyn Beckham tepkiler üzerine bunu yaptı
banner23

Dünyanın en popüler çiftlerinden olan David Beckham ile Victoria Beckham'ın 21 yaşındaki oğulları Brooklyn Beckham, geçtiğimiz aylarda sevgilisi Nicola Anne Peltz ile nişanlandı.

Evlilik yolunda ilk adımı atan çiftten Beckham, nişanlısını öptüğü bir kareyi sosyal medya hesabından yayınladı.

Brooklyn Beckham'ın "Meleğim" notuyla yaptığı paylaşım takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Beckham'ın geçtiğimiz haftalarda nişanlısı Nicole Peltz ile yaptığı paylaşım olay olmuştu.

TEPKİ YAĞMIŞTI

TEPKİ YAĞMIŞTI 

Brooklyn Beckham, nişanlısının boğazını sıkar gibi poz vermişti. Gözlerini kapatıp gülen Peltz ise o kareleri sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Çiftin bu gönderisine tepki yağmıştı.

Paylaşıma en büyük tepkiyi gösteren ise KWRO Kadın Hakları Organizasyonu olmuştu. Peltz'in sosyal medya hesabında paylaştığı pozu 'iğrenç' diye nitelendiren kuruluş, fotoğrafın hesaptan silinmesi gerektiğini savunmuştu.

Kadın hakları için mücadele eden dernekler, o pozun "kadına yönelik şiddet içerdiğini" ileri sürüp, sosyal medyadan kaldırılmasını ve çiftin kamuoyundan özür dilemeye zorlanmasını istemişti. KWRO Kadın Hakları Organizasyonu kurucusu Nammi, kadına yönelik şiddet gibi son derece ciddi bir konunun şaka malzemesi yapılmasına karşı çıkmıştı.

Dianna Nammi, birçok kadının namus kaynaklı aile içi şiddete maruz kaldığını, evlenmeye zorlandığını, eşleri ya da sevgilileri tarafından öldürüldüğünü ifade etmişti. Nammi, Beckham ve Peltz'in pozuyla ilgili olarak, "Biz gerçek hayattan söz ediyoruz, bu görüntü her ne kadar bir şakaysa da benim görüşüme göre iğrenç. Bence bu çeşit fotoğraflar Instagram'da yasaklanmalı" şeklinde konuşmuştu.

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18