Alnına yapıştırdığı elmasın değeri dudak uçuklattırdı...

Amerikalı rap şarkıcısı Lil Uzi Vert, kendine 24 milyon dolara mücevher satın aldı. Ünlü şarkıcı, alnına yapıştırılan pembe elmas için dört yıl boyunca para biriktirdiğini söyledi.

Alnına yapıştırdığı elmasın değeri dudak uçuklattırdı...
banner23

Rapçi'lerin mücevherleri, dövmeleri ve lüks harcamaları zaman zaman gündem olmuştu. Ancak Lil Uzi Vert (26) yaptığı son hareketle herkesi şaşırttı.  Lil Uzi Vert, sıra dışı bir aksesuarla hayranlarının karşısına çıktı. 26 yaşındaki rapçi, alnına yapıştırılan 24 milyon dolarlık pembe elması sosyal medya takipçileriyle paylaştı.

DÖRT YILDIR PARA BİRİKTİRİYOR 

Page Six’in haberine göre; ünlü şarkıcı, son dört yılını alnına yerleştirmeyi planladığı 24 milyon dolarlık doğal pembe elmasın parasını ödeyerek geçirdiğini söyledi. Şarkıcı, elmasın 10 ila 11 karat arasında olduğunu ve en sevdiği mücevher tasarımcısı Elliot Eliantte'in elinden çıktığını belirtti. Lil Uzi Vert, "Bugatti'm bile bu mücevherin parasını ödeyemiyor. Tüm arabalarım birlikte, artı bir ev parası bunu karşılayabildi” diye konuştu.

"SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTI 

Ünlü şarkıcı, “Güzellik acılıdır” mesajıyla birlikte, alnına yapıştırılan elmasın görüntüsünü sosyal medya hesabından paylaştı.

"ALNIMDA YÜZÜĞÜ KAYBETME ŞANSIM ÇOK AZ" 

Öte yandan Lil Uzi Vert, bir takipçisinin, elması yüzüğe koymak yerine neden alnına yapıştırmayı seçtiği sorusuna ilginç bir yanıt verdi. Şarkıcı, "Yüzüğü kaybedersem, elması alınıma koyduğumdan daha çok dalga geçecekler. Alnımda yüzüğü kaybetme şansım çok daha az" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18