İskele'de 'Bizim Sevdamız'

İskele'de 'Bizim Sevdamız'
banner23
Çağdaş Müzik Derneği TSM korosu İskele'de konser verdi

İskele Belediyesi’nin 9. Kültür&Sanat Günleri etkinlikleri, Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu’nun verdiği ‘Bizim Sevdamız’ konseri ile devam etti.

Şef Ersin Tünay yönetimindeki dev kadronun konseri, müzikseverlerden tam not aldı. Konsere, İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu ve eşinin yanı sıra Müdür Vekili Tahir Musalar, İskele Belediyesi Halk Dansları Yönetmeni Özlem Kadirağa ile müzikseverler katıldı.

Dev koro 'Bizim Sevdamız’ dedi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ‘en büyük korosu’ unvanını elinde bulunduran Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Korosu, sosyal sorumluluk bilinciyle projelerini ve konserlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Yurt içi ve yurt dışı olmak üzere bugüne kadar 30 konser veren koronun son konseri de İskele’de gerçekleşti. İskele Belediyesi 9.Kültür&Sanat Günleri kapsamında sahne alan koro, sahnede kaldığı süre zarfında Kıbrıs’ın yanı sıra Türkiye’den de çok sayıda sanatçının eserini icra ettiler.

Başkandan teşekkür plaketi

İskele Belediye Başkanı Hasan Sadıkoğlu da, konserin sonunda sahneye çıkarak, 9. Kültür&Sanat Günleri kapsamında sahne alan Çağdaş Müzik Derneği Türk Sanat Müziği Koro Şefi Ersin Tünay’a teşekkür plaketi ve çiçek takdim etti.

Kültür & Sanat Günleri devam ediyor

İskele Belediyesi 9. Kültür&Sanat Günleri 14 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da İskele AKM’de Beyarmudu Belediyesi Güney Mesarya Halk Tiyatrosu’nun sahneye koyacağı, Nor&Betmez oyunuyla devam edecek.

 
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2018, 12:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18