Zeki Çeler Vicdansız Evlada Seslendi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Zeki Çeler, bakanlık önüne yaşlı annesini bırakan kadına sosyal medya üzerinden tepki gösterdi.

Zeki Çeler Vicdansız Evlada Seslendi
banner23

Ne vicdansız evlatlar var! Bugün bir vatandaş 80 yaşındaki annesini getirip Bakanlığımızın kapısına bırakıp terk etti. Amacı sosyal yardım maaşını yeniden bağlatmak. Bunu ilk kez yapmıyor. Defalarca yaptı. Son model aracının taksidini ödemek için annesinin bakımında kullanılmayacağından emin olduğumuz bu parayı ona vermeyeceğiz.
Annesine bakmadığı ortaya çıkınca kesilen maaşdan sonra durmadan sosyal hizmetler ve bakanlığın kapısını aşındırıyor. Bakmayacaksan biz bakarık kardeşim. 
Her gün annesini bakanlığa bırakıp kaçan kadına sesleniyorum. Sen, seni 9 ay karnında taşıyıp büyüten annene bunu yapma hakkına sahip değilsin. Sen evlat bile olamadın. 
Benim nenem de bakıma muhtaç, hem de yatalak ve kendini de bilmiyor. Dedemin maaşı ise en düşük baremden sigortalı maaşı. Evde bir de bekar dayım var, (çalışmayan) üstelikte torunu “ben” çalışma sosyal güvenlik bakanıyım. Ama devletten bir kuruş ek destek almadan neneme dedem, dayım ve annemle teyzem evlatları gibi bakar. Çünkü o artık bir çocuk gibi, yürüyemiyor bile 

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2018, 11:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe bilge
Ayşe bilge - 2 yıl Önce

Taktire layık bir insansınız yazıyı okudum çok duygulandım gerçekten insanlarda merhamet kalmamış

Nuh yıldız
Nuh yıldız - 2 yıl Önce

Alıstrdık bunları Allah kareylesin bunun gibileri

Bilgin Müezzin oglu
Bilgin Müezzin oglu - 2 yıl Önce

Allah insana hayirli vicdanlı evlat nasib etsin

Emine Yesilyurt
Emine Yesilyurt - 2 yıl Önce

Kim bu vicdansız...aciklayin herkes bilsin.

SIRADAKİ HABER

banner19

banner1

banner3

banner18